Çiğköfte Sarayı Bayilik

Çiğköfte Sarayı Bayilik Bilgileri

Bayilik şartlarımızda sizi herhangi bir zorunluluk altında bırakacak yaptırımımız olmamakla beraber bizden memnun kalmadığınız takdirde bayilikten ayrılmakta serbest koşullar sunmaktayız.

Bayilik yatırım maliyetimiz 10.000 tl olup bu ücretin içerisinde dükkanınızın kurulumundan gerekli olan bütün malzemeleri biz size istanbul’dan göndereceğiz ve bunun yanında ücretsiz olarak 1 TON çiğköfte ve bunu satarken gerekli olabilecek bütün malzemeleri de beraberinde göndereceğiz.

Size hediye ettiğimiz 1 TON çiğköfteyi sattığınızda 50.000 tl para toplamış olacaksınız ve dükkan bir nevi size bedavaya gelmiş olacak. Şimdi bayilik almak için hemen bizi aramanız yeterli…


Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 10.000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10.000TL
Kar Marjı %400
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Çiğköfte Sarayı Bayilik Başvurusu

05321566077Üye: Onur Bey

 

 

Çiğköfte Sarayı Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Çiğköfte Sarayı Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Çiğköfte Sarayı Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Çiğköfte Sarayı Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.