Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik

Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik Bilgileri

%100 yerli sermaye ile kurulmuş ve tasarımı şirketimize ait olan “cc shop” konseptinde gıda mevzuatına uygun ambalajlarda kaliteli, ekonomik ve hijyen standartlarına uygun kahve, çikolata ve unlu mamül çeşitlerinden oluşan birçok ürün satışa sunulmaktadır.

Baba-kız, ana-oğul, iki kardeş, iki arkadaş, eşinizle birlikte iş modeli olarak işletebileceğiniz konseptimiz minimum; yatırım, personel, kiralama alanı, ürün fiyatı,enerji, 12 saatte kurulabilen montaj süresi ile sizlere hizmet sağlamakla birlikte maximum; ar-ge, sürat, teknoloji, donanım, yazılım, güvenlik, verimlilik, kalite, çeşitlilik, destek, hijyen, memnuniyet ve çevre dostu olmakla ve de dekorasyon ve işçilik derdi olmadan tüm havalimanları, üniversiteler, iş merkezleri, terminaller ve alışveriş merkezlerinde yüksek kazancı elde etmenizi sağlayacaktır.


Coffee Chocolate Bakery Shop Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 195,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 195,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 195,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 245,000TL
Kar Marjı %300
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi

[tab-area2]
[tab-area3]

Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik Başvurusu

0216 688 22 44Üye: CC GLOBAL GİRİŞİM GIDA SAN. DIŞ TİC. A.Ş.

 

 

Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Coffee Chocolate Bakery Shop Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.