Debil Bölge Temsilciliği

Debil Bölge Temsilciliği Bilgileri

Genç girişimciler tarafından hayata geçirilen Debil, gülümsemenin önemine dikkat çeken bir marka. Hayatlarımıza dokunan binlerce, on binlerce markadan farklı olarak, tüketiciye sadece “Hayat Boyu Gülümse” diye çağrı yapıyor.

Debil, yüzyılın beraberinde getirdiği, stres, salgın hastalıklar ve kalıcı yorgunluklarla savaşan, insana artı değer katan bir yaşam ürün koleksiyonu sunuyor. Sürekli araştıran ve ürün geliştiren Ar-Ge ekibi sayesinde ihtiyaç olunan her alanda, pazardaki en yenilikçi ürünü piyasaya sürmeye hazırlıklı olan Debil, hayatınızın vazgeçilmez partneri olmaya aday.

Debil, hayatınıza mutlulukla geliyor. 21. yüzyılın kronikleşen ne kadar derdi, sorunu varsa, Debil’in de o kadar sizi mutlu edecek çözümü var.
Debil, sağlık, iyi yaşam ve güzellik ürünleri alanında pazardaki bilinen standartları yeniden belirleyecek bir vizyon ve inovasyon ile geliyor. Sertifikalı ve eşsiz içerikleri sayesinde “Hayat Boyu Gülümseme” vaat eden Debil, gençliği ve güzelliği korumanın; kimyasal ve yabancı maddeler kullanmadan da mümkün olacağını ispatlıyor. Vücut frekansını düşürmeyen, toksin atıklara sebep vermeyen ürünleri müşterilerine sunan Debil, daha erken yaşlanma ve mutsuzluğun önüne geçiyor.

Sertifikalı ve doğal içerikli ürünler, tıpkı organik besinler gibi bazı zararlı katkı maddelerini içermez. Debil ürünlerini alırken etiketlerde bulunan içerikleri incelediğinizde sağlığınıza ne denli önem verdiğimizi görürsünüz. Debil ürünlerini hangi amaçla kullanırsanız kullanın, ürünün büyük bölümü hızla vücut tarafından emilir ve vücut içinde aktifleşir. Debil ürünleri tıpkı vücudun ihtiyaçlarını karşılayan besinler gibi sağlıklı ve vücuda zarar vermezler.

Debil çatısı altında yenilikçi ürünler yer alıyor. Bunlar Debil Enerji ve Sağlık Bandı, Debil Glucomannan, Ter Önleyici Sprey
Debil Ağrı Bandı Kırmızı Kore Ginsengi sayesinde vücuttaki ağrılı bölgelerinizde kullanacağınız yeni nesil bir ağrı bandı.
Debil Glucomannan ise Uzakdoğu’da yüzyıllardır zayıflamayı destekleyici bir bitki olan Glucomannan özlerinden elde edilen sağlıklı beslenmeyi destekleyen ürün.

Her iki ürün de Debil’in kurumsal duruşunu sergileyen yenilikçi, bir o kadar işlevsel özellikleri tüketicilerin kullanımına sunuluyor.


Yatırım Tutarı 1,000,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 150TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 250,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 250,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 1,000,000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
[tab-area1]

Debil Hakkında Bilgiler

Sektör Kozmetik
Firma Unvanı Alfa Soft Tech Bilişim Yazılım Donanım San. ve Tic. A.Ş.
Yetkili Kişi Ulaş Bilicier
Kuruluş Yılı -
Adres Maltepe Mahallesi Çırpıcı Yolu A Sokak No:1 Merter Meridyen İş Merkezi Kat:3 Ofis No:333, Zeytinburnu / İstanbul
[tab-area3]

Debil Bölge Temsilciliği Başvurusu

05455934880Üye: ulaş bilicier

 

 

Debil Bölge Temsilciliği Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Debil Bölge Temsilciliği Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Debil Bölge Temsilciliği ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Debil Bölge Temsilciliği ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.