Phytomer Bayilik

Phytomer Bayilik Bilgileri

40 yılı aşkın süredir deniz biyoteknolojisindeki performansları ile üretmiş oldukları yenilikçi ürünler ve bakım teknikleri sunan PHYTOMER yeniden Türkiye’de!…

Fransa, Saint-Malo’ da kurulmuş olan PHYTOMER’in eşsiz deniz özlü aktif içerikli ürünleri, üç nesildir tüm dünyada kullanılmaktadır. Bağımsız bir aile şirketi olan PHYTOMER, denizcilik dünyasının merkezi İngiltere ve Fransa’da yerleşik olup, hem Saint-Malo’daki merkezinde, hem de dünyaca ünlü Mont Saint-Michel koyunda bulunan araştırma ve üretim tesisinde yaklaşık 200 kişi çalışmaktadır.

Eğitim Merkezimiz tarafından önemli danışmanlar (osteopat, doktorlar, vb.) ile ortaklaşa geliştirilen özel masaj teknikleri holistik bir deneyim sağlamaktadır. Özellikle SPA merkezleri ve güzellik salonları için geliştirilmiş uzman ürünler; dünya çapındaki en iyi terapistlerin metodlarıyla birleştirilerek etkili bir şekilde uygulanmaktadır.

PHYTOMER, profesyonel yüz ve vücut bakım uygulamalarını ve etkinliği kanıtlanmış bakım tekniklerini, deniz özlü içeriklerle birleştirerek duyulara odaklanan, kokulara ve dokulara özel bir önem veren perakende ürünlerini de SPA bakımının ev uzantısı olarak geliştirilmiştir.

40 yılı aşkın süredir profesyonel pazarın öncüsü olan PHYTOMER, uluslararası güçlü bir marka olarak 70 ülkede, dünya çapında güzellik salonları, SPA merkezleri ve oteller olmak üzere 10.000 farklı noktada seçkin yer sağlamaktadır.

Dünya çapında bilinen bir marka olan ve her yıl kendini kanıtlamaya devam eden PHYTOMER Türkiye’de bayilikler vermeye başlamıştır. Partnerlerine kendi web sitesini araç olarak kullandırmakta, sosyal ağlar, fikir paylaşım forumları, arama motorları ve benzeri yollarla destek olmaktadır. Seçkin ve güçlü bir markanın bayisi dolayısıyla partneri olmak için PHYTOMER Türkiye ile temasa geçebilirsiniz.


Phytomer Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Phytomer firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Türkiye ekonomisinde önemli paya sahip olan Kozmetik Sektörü, 120’nin üzerinde ülkeye ihracat yapmakta ve on binlerce kişiye iş imkanı yaratmaktadır. Her gün her eve, her iş yerine, 200.000 satış noktasına ulaşan ürün çeşidi ile hizmet veren kozmetik sektörünün toplam ülke reklam harcamalarından %20 pay aldığı görülmektedir. Kimya ana sektörü altında faaliyet gösteren kozmetik ürünleri sektöründe son yıllarda ciddi gelişmeler kaydedilmiş, özellikle ihracatta önemli atılımlar gerçekleşmiştir. Kozmetik sektöründe ihracatta yaşanan patlamanın yanı sıra, sektör ürünlerinin iç tüketiminde de büyüme kaydedilmiştir.

Kozmetik ürünler talebi demografik gelişmelerden doğrudan etkilenmektedir. Güzellikleri için her yıl önemli miktarda harcama yapan bayanlar, kozmetik sektörünün en önemli müşterileridir. Buna rağmen, son yıllarda erkeklerin de kozmetik ürünlerine ilgisi artmıştır. Tüketicilerin harcanabilir net geliri, ürünlerin fiyatları ve reklam, kozmetik talebini yoğun bir şekilde etkilemektedir. Sürekli artan rekabet nedeniyle, sektördeki birçok firma ürününü pazara sürmek amacıyla yüksek miktarda reklam harcamaları yapmaktadır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Ülkemizin kozmetik ürünlerinde çok önemli bir potansiyeli bulunmaktadır. Artan refah seviyesi, kişi başına düşen harcanabilir gelir ve nüfusun yaşlanması, kozmetik ürünlerine olan talebin artmasına neden olmaktadır. Türkiye’deki ekonomik gelişmeye bağlı olarak, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri pazarı her yıl ortalama %10 büyümektedir. Pazar’da doğal kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin payının %5 civarında olduğu tahmin edilmektedir. Bu durum dünya pazarıyla paralellik göstermektedir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

PHYTOMER; Fransanın St.Michel koyunda, 3 nesildir faaliyet gösteren, dünyaca ünlü, deniz biyoteknolojisinde çevre dostu ve yüksek teknoloji üretim metotları kullanarak, %100 doğal içerikler üreten kozmetik şirketlerinin en önemlilerinden biridir.

40 yılı aşkın süredir profesyonel pazarın öncüsü olan PHYTOMER, uluslararası güçlü bir marka olarak 70 ülkede, dünya çapında güzellik salonları, SPA merkezleri ve oteller olmak üzere 10.000 farklı noktada seçkin yer sağlamaktadır. Yenilikçi ve eşsiz içerikli profesyonel yüz ve vücut bakım uygulamalarını ve etkinliği kanıtlanmış bakım tekniklerini, deniz özlü içeriklerle birleştirerek duyulara odaklanan, kokulara ve dokulara özel bir önem veren perakende ürünlerini de SPA bakımının ev uzantısı olarak geliştirilmiştir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Ürün desteği, Pazarlama desteği, Eğitim desteği, Ortak reklam

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Phytomer, kendi laboratuvarlarına sahip, deniz bitkileri ve algleri kullanarak çevreye duyarlı, yenilikçi ve etkili cilt aktifleri üreten dünyadaki tek markadır. Geliştirmiş olduğu yenilikçi ve çevreye duyarlı üretim metotları ile sektörün öncüsü konumundadır.

Her zaman markasının arkasında duran misyonuyla gerekli desteği girişimciye vermeye hazır durumdadır. Partnerlerine kendi web sitesini araç olarak kullandırmakta, sosyal ağlar, fikir paylaşım forumları, arama motorları ve benzeri yollarla destek olmaktadır.

Phytomer Bayilik Başvuru Formu

02165720066Üye: Lale Erol

 

 

Phytomer Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Phytomer Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Phytomer Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Phytomer Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.