Hairbox Ürün Satış

Hairbox Ürün Satış Bilgileri

HAİRBOX markası ile saç bakım ürünleri üretiyoruz. Genetik saç dökülmesi, saç kıran, stres sebebi ne olursa olsun kaybettiğiniz saçlar yeniden yüzde yüz çıkarır. Saç çıkartan serumlarımız erkek ve kadın olmak üzere iki çeşittir. Aynı zamanda bu ürünler kaş ve sakalda çıkartır.

Bunların dışında destekleyici olarak saç şampuan ve saç kalınlaştırıcı olarak saç bakım yağı dax markamız ile hizmet vermekteyiz. ürünlerimiz alanında en iyi ürünlerdir. zamanla zaten ürünler hak ettiği yere gelecektir. yakın zamanda daha fazla çeşit sunmak adına ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için, başvuru yapabilirsiniz.


Hairbox Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 10TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10,000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Hairbox Ürün Satış Başvurusu

05305407070Üye: Hairbox

 

 

Hairbox Ürün Satış Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Hairbox Ürün Satış Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Hairbox Ürün Satış ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Hairbox Ürün Satış ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.