Dumrul Coffee & Food Franchise

Dumrul Coffee & Food Franchise Bilgileri

Dünya mutfağının en seçkin yemekleri ve buna benzer daha birçok özel ürünü bünyesinde bulundurur. Bundan dolayı da her Dumrul iyi bir kahveci olmanın yanı sıra, iyi bir dünya mutfağı restoranı, Dondurmacı, kaliteli pastalarla donatılmış bir pastane gibidir. Kendi reçeteleri ile kavurduğu kahve çekirdeklerini mağaza konseptinde bulundurduğu kahve değirmeni ile taze çekerek içeceklerini hazırlar. Bu eşsiz lezzetleri, konseptinde bulunan perakende satış standında sunarak Dumrul keyfini güncel hayata yansıtmaktadır.

Dumrul menü sunumları bakımından eşsiz ve güçlüdür. Tecrübeli ve araştırmacı danışmanlarımız tarafından hazırlanan içecek ve yiyecek sunumlarımız, müşterilerimize eşsiz bir şölen yaşatmaktadır. Kahvenin En İyisi sloganı ile memnuniyeti ön planda tutan Dumrulnde, hemen her ürünün ve sunumun bir hikayesi vardır. Tazelik, kalite, güven ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeleri olarak belirleyen Dumrul, geleneksel kahve kültürünü kendine has özellikleri ile birleştirmiş, kahve tutkunlarına farklı alternatifler sunarak lezzetlerini her geçen gün geniş kitlelere ulaştırmıştır.

Konseptimizin kurulum ve inşasını, konusunda uzman ve deneyimli, sektörde birçok marka mekanın inşasında imzası olan, kendi bünyemizde bulundurduğumuz çözüm ortaklarımızla anahtar teslim yapmaktayız. Klasik ve modern çizgilerle eşsiz bir mekan uygulamaktayız. Açık havada sıcak ortamda kahve keyifi sağladığımız kış bahçemiz, konseptimizde müşterilerimizi müdavim hale getirmektedir. Her yaşta müşteri grubuna hitabeden mekan ve menü anlayışımız, yatırımcılarımızın marka getirisinden memnuniyetini arttırmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, afiyet olsun.


Dumrul Coffee & Food Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 3,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 60,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 60,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100,000TL
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Dumrul Coffee & Food Franchise Başvurusu

05539550955Üye: murat degirmenci

 

 

Dumrul Coffee & Food Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Dumrul Coffee & Food Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Dumrul Coffee & Food Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Dumrul Coffee & Food Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.