Dumrul Coffee & Food Franchise

Dumrul Coffee & Food Franchise Bilgileri

Dünya mutfağının en seçkin yemekleri ve buna benzer daha birçok özel ürünü bünyesinde bulundurur. Bundan dolayı da her Dumrul iyi bir kahveci olmanın yanı sıra, iyi bir dünya mutfağı restoranı, Dondurmacı, kaliteli pastalarla donatılmış bir pastane gibidir. Kendi reçeteleri ile kavurduğu kahve çekirdeklerini mağaza konseptinde bulundurduğu kahve değirmeni ile taze çekerek içeceklerini hazırlar. Bu eşsiz lezzetleri, konseptinde bulunan perakende satış standında sunarak Dumrul keyfini güncel hayata yansıtmaktadır.

Dumrul menü sunumları bakımından eşsiz ve güçlüdür. Tecrübeli ve araştırmacı danışmanlarımız tarafından hazırlanan içecek ve yiyecek sunumlarımız, müşterilerimize eşsiz bir şölen yaşatmaktadır. Kahvenin En İyisi sloganı ile memnuniyeti ön planda tutan Dumrulnde, hemen her ürünün ve sunumun bir hikayesi vardır. Tazelik, kalite, güven ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeleri olarak belirleyen Dumrul, geleneksel kahve kültürünü kendine has özellikleri ile birleştirmiş, kahve tutkunlarına farklı alternatifler sunarak lezzetlerini her geçen gün geniş kitlelere ulaştırmıştır.

Konseptimizin kurulum ve inşasını, konusunda uzman ve deneyimli, sektörde birçok marka mekanın inşasında imzası olan, kendi bünyemizde bulundurduğumuz çözüm ortaklarımızla anahtar teslim yapmaktayız. Klasik ve modern çizgilerle eşsiz bir mekan uygulamaktayız. Açık havada sıcak ortamda kahve keyifi sağladığımız kış bahçemiz, konseptimizde müşterilerimizi müdavim hale getirmektedir. Her yaşta müşteri grubuna hitabeden mekan ve menü anlayışımız, yatırımcılarımızın marka getirisinden memnuniyetini arttırmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, afiyet olsun.


Dumrul Coffee & Food Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺100,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺3000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺60000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺60000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺100000
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Ürün Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ödeme Desteği
  • Ortak Reklam
  • Bölge Koruması
  • Yer Seçimi
  • Proje Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Dumrul Coffee & Food Franchise Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05539550955Üye: murat degirmenci

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik