Eco Wet Clean Kuru Temizleme Franchising

Eco Wet Clean Yeni Teknoloji Kuru Temizleme, 3 yıllık bir ARGE çalışması sonucunda, Profesyonel WetClean Makinesinin özel program ve biyo-deterjanlarla yünlüleri ve hassas tekstil ürünlerini bozmayan yıkama yapmayı başardı.

Özet olarak Eco Wet Clean sisteminin basit anlamda işleyişi şu şekilde;

Yeni Teknoloji Kurutemizleme yaparken suda çözünebilen, çevre dostu biyolojik deterjan kullanıyoruz. Aynı zamanda su iyi bir çözücüdür lekeleri tam anlamı ile çıkarır ve su içerisinde bulunan minerallerde tekstil ürünlerimize, eğer ki uygun karışımdan oluşmuş deterjan kullanılırsa canlılık, hacim kazandırır ve ömrünü uzatır.

Sistemimizde kullandığımız 8 çeşit biyo-detarjan var.
”Bir tanesi temizler, bir tanesi yumuşatır, biri dolgunluk ve hacim kazandırır, biri lekeleri söker, biri çekmeyi önler, biri renkleri canlandırır, biri mikrop ve bakterileri öldürür, bir diğeri de kırışıklığı önler”

Sistem 8 biyo-deterjanı aynı anda , bizim hazırladığımız farklı oranlarda karışım olarak alır ve temizleme işlemini yapar. Makine, ipekle keteni aynı dönme sürecinde ve aynı zamanda yıkar. Bu sistemde, programlar kumaşı bozmayacak şekilde belirlenmiştir.

Sistem, güzel bir noktada açıldığı zaman iyi bir ekonomik değer sağlar. 6 aylık bir oturma süreci vardır.

Girişimci 6 ay ile 1 Yıl içerisinde, bizim sistemimize yaptığı küçük ama getirisi büyük yatırımı, çok rahat geri kazanacaktır.
Bununla ilgili Gerekli Fizibiliteler detaylı olarak Eco Wet Clean tarafından yapılmıştır.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Konsept içeriğine göre ; minimum 50 m2 dükkan yeterli olacaktır. İş yerine sistem kurmadan önce ,yatırımcı ile beraber karar verilecektir.

Ek Hususlar : Eco Wet Clean Kuru Temizleme Franchise alandan istenen şeyler ;

* İşinin başında durması
* Kurallara uyması
* Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi
* Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi
* Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi
* Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, Eco Wet Clean franchise sisteminin en büyük avantajıdır

Yatırım Tutarı ₺60,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺30.000
Kar Marjı %600
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0 533 239 20 29Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik