Evion Design Bayilik

Evion Design Bayilik Bilgileri

Türkiye de özel tasarlanan dekoratif ürünlerle bayilerimiz tekel haline gelmektedir. çok talep alan ürünlerin üretimi ve sürekli yeni tasarımlarla piyasada yer etmiş bir firmayız.

Firmamız yurt içi ve dışı tasarımcılar ile çalışarak özel tasarımları çok talep gören ve rakipsiz ürünleri piyasaya sürerek toplu seri üretimi yapmaktadır.

Üretilen ürünler tekel haline gelmiş ve bayilerimiz, satıcılarımıza ciddi kazançlar sağlamaktadır. Elde olan ürünleri sürekli güncelleyip geliştirerek olmayan şeyleri bulmak ve tasarlamak önceliğimiz.

Yaratıcı ve özel tasarım ürünler ile avantajlı seçenekler sunmaktayız. Hazır modeller ile sürekli yeni model desteği olacaktır.


 

Yatırım Tutarı 12,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 12000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 12000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 20000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Evion Design Bayilik Başvurusu

5531791080Üye: TALİP KÖMÜR

 

 

Doğrulanmış Firma

Evion Design Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Evion Design Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Evion Design Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Evion Design Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.