Hacıbaşar Ekspress Franchising

Hacıbaşar Ekspress Franchising Bilgileri

1955’ten Bugüne

Başar kardeşler olarak çocuk denecek yaşlarda Yayla Kebap Evi adında başladığımız küçük kebapçı dükkanında çok kısa sürede lezzetimiz ve kalitemizle nam yaptık. Öyle ki şehrimizin bütün devlet erkânını ağırlıyorduk. Şehir dışından ve yurt dışından gelen misafirlerin uğrak yeri olduk.
Markamız Hacıbaşar, güneydoğu yöresinin yemekleri ve kebaplarının lezzetlerini yılların vermiş olduğu tecrübe ile hem paket hem de masa servisi olarak sisteme entegre etmiştir. Bu sistem sizlerden gelen talep üzerine de franchising sistemi ile birleşmiş ve sektöre yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımızın tüm taleplerine cevap verecek duruma gelmiştir
2020 yılında Hacıbaşar artık müşterilerinin kendilerini koyduğu yere daha da layık olmak ve günümüz gereklilikleri ile geleneksel lezzetten kopmadan müşterilerine daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde ürünlerini ulaştırmak adına Hacıbaşar Express modelini oluşturdu.

Hacıbaşar Konseptleri
Hacıbaşar ihtiyaçları karşılayıp fark katmak için çıktığı bu yolculukta iki konsept geliştirdi.
Hacıbaşar Exclusive ve Hacıbaşar Express.

HacıBaşar FRanchising Sistemi

Tanışma;

Hacıbaşar ‘da lahmacun – kebap ve çeşitleri ile pide çeşitlerimizden birini mutlaka tattınız yada bizleri duydunuz ve gıda sektörü ile alakalı olarakta çevrenizde geleneksel mutfağımız ile alakalı bir fırsat gördünüz. Sizleri bu konuda doğru yönlendirmek adına beraber bir kahve eşliğinde toplantımıza davet ediyoruz

Bu görüşmede ;
Hizmet sektörü hakkında ki bakış açınız hakkında konuşuyoruz,söz konusu olan bölgeyi beraberce sohbet ederek değerlendiriyoruz,ticari risk oranınızı değerlendiriyoruz beraber ve ardından lokasyonumuzun hizmet konseptini belirlemek için aşağıdaki sıralamalarda devam ediyoruz;

Lokasyon Değerleme;

Sistem olarak her iki konseptte de temel mantık aynı olmakla beraber bölgenin ihtiyacına göre yatırımcılarımızı yönlendiriyoruz. Şayet paket bölgesi olarak daha çok verim alınacak bir nokta ise Hacıbaşar Express modelimizi masa servisi ile beraber olacaksa hizmetimiz Hacıbaşar full konsept modelimizi siz değerli yatırımcımıza tavsiye ediyoruz.
Belirlenmiş bir dükkanımız var ise beraberce dükkanımızı değerlemek için ziyaretler yapıyoruz dükkanımıza,
Dükkanın baca sistemi, kolon yapısı, yaya ve araç trafiği ,okul hastahane belediye işyerleri veya yaşam alanları konusunda değerlendirme yapıyoruz.

Genel giderler ve Maliyet ;

Kira koşulları, personel güzergahı,dükkanın alt yapı mimari koşulları ve express veya fullkonsept için sizlerle ortalama bir başlangıç bedelini belirliyoruz.

Ürün Tedariği;

Ürün tedarikleriniz için zincirleme ir sistemimiz bulunmakta. Bu sistem sizlerin tamamen işinize odaklanarak müşteri memnuniyeti ile ilgilenmenizi sağlamak için sizler adına kolaylaştırılmış bir sistem.
Hacıbaşar markası altında tam anlamı ile güvencedesiniz Ürünlerimizin hepsi üretim merkezimzden kapınıza kadar gelmekte bu size hem maliyet açısından hem de ürün lezzet ve kalitesi açısından büyük bir fark yaratmaktadır.

Personel Desteği;

Tüm Hacıbaşar şubelerinde çalışacak olan personellleri sizlere biz temin etmekteyiz. Sistemimiz içerisinde eğitim sürecinden geçen yeni elemanlarımızla beraber şubelerinizde ki tüm operasyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar tarafımızdan tamamlanmaktadır ve sizlere düzeni tutmanız adına teslim edilmektedir.

Operasyonel Destek;

Deneyimli kadromuz ile beraber çalışmaya karar verdiğimiz andan itibaren departman departman sizlerle çalışacak olan arkadaşlarımızla görüşeceksiniz.

Hacıbaşar Francise Sözleşmesi;

Tüm yukarıda ki konularımızda mutabık kaldıktan sonra yaklaşık 20 sayfadan oluşan franchising sözleşmemizin üzerinden beraber madde madde geçerek aklınıza takılabilecek tüm maddeleri sizlere anlatmak ve markanın ve dükkanınızın nasıl korunacağına dair sistemdeki halkanız ile tüm bilgileri gereklilikleri sizlerle paylaşarak sözleşmemizi karşılıklı imza altına alırız.

Hacıbaşar Konsepti ve Mimari Detayların Oluşturulması

Beraberce belirlediğimiz bölgenin ihtiyacına yönelik bu çalışmamızda deneyimli mimarlarımız sizlere seçmiş olduğumuz lokasyonunuz ile ilgili bir çalışma yapar ve isterseniz bu projeyi sizde bizim denetimimizde uygulayabilirsiniz. Ancak belirtilen sürede tamamlamak ve tüm standartlara uymak koşulu ile.

Hacıbaşar Franchising Süreci

Sözleşmemizin imzalanması ardından aşağıda sizlerle çalışmayı ve HacıBaşar farkı ileürünlerimize yakışan en iyi hizmeti oluşturmak adına ekbimizle kısa bir tanışma toplantımızı hazırlıyoruz. Mimarımız ile yapılan toplantının ardından inşaat ekibi ile tanışıyor ve sürecin hedef tarihini belirleyerek işlerimize başlıyoruz.
Dükkanımızın inşaat süreci devam ederken açılış tarihine bir hafta kalana dek sizlerin pasif ve aktif eğitimlerinizi tamamlıyor ayrıca sizlerle beraber çalışacak personelimizinde eğitim süreçlerini tamamlıyoruz.
Açılışımıza bir hafta kala hem pazarlama departmanımız hem de operasyon departmanımız son kontrolleri yaparak belirlenmiş olan davetiye sayısı ile sizlerle beraber şube temizliği gününü belirler ve artık dükkanımız hizmete açılmak yeni lokasyonunda müşterilerine hizmet vermek adına hazırdır.

Hacıbaşar İşletmelerinde Başarının Sırrı – Kurallar
Operasyonel olarak devamlı iletişimde olma zorunluluğu ,
Restoran otomasyon sistemi ile restoranınıza giren kürdandan domatese kadar her türlü malzemenin kontrol altında tutulması adına veri girişlerinin yapılmasının sağlanması,
Pazarlama çalışmalarında beraberce çalışmaları yapmak.
Belirlenen hijyen standartlarına ve hizmet standartlarına tam manasıyla uyum sağlayarak restoran değerlendirmemizde ki 5 kritere her ay ulaşmak.
Ödeme sistemlerimizde tam uyumluluk DBS sistemimize dahil olmak.

Hacıbaşar Başarı Anahtarı

Hacıbaşar lı olmak, ürünleriniz kapınıza kadar gelir eğitim verdiğimiz ustalar ve personelimiz tarafından hizmet kalitesi ile perçinlenir varoluş sebebimiz olan müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti ulaştırırız ancak biz tüm bunları sizler için hazırlarken sizden istediğimiz tek ve yegane şey dükkanınızın başında durmanız ve bizlerle beraber tüm sistemin kontrolünü elinizde tutmanız olacaktır.
Biz sizin için hazırız sizi de söz konusu lokasyonda başarıya götürecek anahtarımızı her açıdan paylaşmak için buradayız. Buyrun kahveye….


Hacıbaşar Ekspress Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 450,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 4,500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 550,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 550,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 600,000TL
Kar Marjı %38
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Hacıbaşar Ekspress Franchising Başvurusu

05426761955Üye: Oğuz Başar

 

 

Hacıbaşar Ekspress Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Hacıbaşar Ekspress Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Hacıbaşar Ekspress Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Hacıbaşar Ekspress Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.