HomwicH SandwcheS Bayilik

HomwicH SandwcheS Bayilik Bilgileri

Homwiches, benzersiz atmosferi, leziz yemekleri ve içecek çeşitleri ile günün her saati keyifle oturulabilen özel bir mekan. Dostları, aileleri, iş buluşmalarını, keyifli sohbetleri ve lezzet tutkunlarını bir araya getiren homwiches’de bir restorandan çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Ağzınıza layık lezzetler hazırlamak işimizin en önemli parçası…

Homwiches’de her şey yemek pişirmekten ibaret değil… Yarattığımız lezzeti en iyi şekilde nasıl size sunarız ve size kendinizi nasıl daha iyi hissettiririz? Bu soruların cevabı, iyi bir yemek kadar önemli…


 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 17500TL
Minimum Nakit İhtiyacı 25000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100000TL
Kar Marjı %300
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 506 470 90 39Üye: Kobi Vadisi

 

 

HomwicH SandwcheS Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; HomwicH SandwcheS Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

HomwicH SandwcheS Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

HomwicH SandwcheS Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.