Joseph Kahve & Nargile Franchise

1,500,000TL

Joseph Kahve & Nargile Franchise Bilgileri

2000 yılından bu yana İnşaat, Otomotiv, Gıda ve Reklam sektörlerinde faaliyet gösteren grup firmalarımız, 2017 yılından itibaren yatırım yapma kararı aldı ve JOSEPH’i kurarak firma profiline ekledi.

JOSEPH’in kuruluş amaçlarından biri “Gıda Sektöründe de markalaşmaktır.” Bu amaçla, faaliyetleri kapsamında yeterli bir marka olarak hayatına devam eden JOSEPH’i ulusal ve uluslararası bir marka haline getirmek hedef olarak belirlenmiştir.

İlk önce JOSEPH, oluşturduğu güçlü kadrosu ve yaptığı atılımlar ile bünyesine JOSEPH AKADEMİ’yi kazandırdı. Yeni açılacak şubelerde istihdam edilmek üzere “JOSEPH İnsan Kaynakları” tarafından temin edilen personel adayları JOSEPH AKADEMİ’de gerekli eğitimi verdikten sonra şubelerde personel olarak görevlendirildi.

JOSEPH kısa sürede sektöründe haklı yerini almanın gruru ve mutluluğu içindedir.

Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı, zamanın değerini iyi bilen, iş ahlakına ve güvene önem veren, gelişimi, yaratıcılığı destekleyen, yenilikçi ve çalışanları ile bütünleşen JOSEPH, gıda sektöründe atılımlarına devam ediyor.

Franchise

JOSEPH markası olarak iki değişik işletmecilik siztemimiz söz konusudur.

–Genel merkez olarak rol model şube açmak
–Franchising modeliyle bayilik vermek

JOSEPH markası olarak 3 farklı konsepte hizmet veriyoruz.
JOSEPH EXPRESS
JOSEPH PLUS
JOSEPH EXCLUSIVE

JOSEPH franchising başvurularınız web sayfamızdaki “Bayilik Başvuru Formu”nu doldurup tarafımıza ulaştırılması ve Genel Merkezin onaylaması ile başlar. Aşağıdaki gibi devam eder.

Karşılıklı antlaşma sağlanması halinde aşamalı olarak;

*Sözleşme
*LokasyonTespiti
*Proje
*Tadilat – Personel Eğitimi süreçleri işlemektedir.


Joseph Kahve & Nargile Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 1,500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 4,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 1,500,000TL
Kar Marjı %45
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Joseph Kahve & Nargile firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Yatırımcıların sıcak para akışını en iyi ve en hızlı sağlayabileceği sektörler arasında yer alan Kahve ve Nargile sektörü hızla büyümekte ve tanınmış adıyla "Joseph" dikkat çekerek kalite ile de öne çıkıyor. Hem kendi işinizin patronu olup hemde hizmet sektöründe yer alacaksınız ve bunu sadece yatırım maliyetine yapacaksınız.  Marka tabela parası almadan size bu fırsatı sunmaktadır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Para akışının hızla gerçekleştiği bir sektördür ve hızla gelişen günümüz sektörleri arasın da yer almaktadır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

23 yıldır hizmet veren Çapın Şirketler Grubu köklü ve yıllardır hizmet veren bir firmadır. Bünyesine aldığı Joseph Nargile & Kahve ile de 3,5 ayda 8 şube vererek hızla büyümeye, yılların tecrübesini bu alanda da göstererek farkını yansıtıyor.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kar marjı %55 'ler dedir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Franchise hizmet sözleşmesinin içerisinde yer alan her konuda destek sağlamaktadır.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Kısa zamanda iyi yerlere gelip gelişmeye devam etmekte ve bir çok firma gibi marka isim bedelini almayarak yatırımcılarımızı teşvik etmektedir. Franchise sözleşmesi gereği sözleşme süresince her türlü tedariği ve desteği sağlamaktadır.

Joseph Kahve & Nargile Franchise Başvurusu

02325025656Üye: Evren Çapın

 

 

Joseph Kahve & Nargile Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Joseph Kahve & Nargile Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Joseph Kahve & Nargile Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Joseph Kahve & Nargile Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.