Kahve Sokağı Franchising

2,500,000TL

Kahve Sokağı Franchising Bilgileri

Günümüz Türkiye’sine baktığımızda ve uzman görüşleri göz önüne alındığında kahve sektörü her geçen gün büyümekte ve yatırımcıların yüzünü güldürmektedir.

Şirketimizin bayilik politikası tamamen sektörde büyümeyi hedef alan ve bayisinin tüm istek ve şikayetlerini dikkate alarak onların maksimum kazancı elde etmesine yönelik bir sistemdir.

Yatırımcılardan gelen taleplere franchising ekibimiz tarafından en kısa zamanda dönüş yapılmaktadır. Bu süreçte yatırımcıyla yapılan görüşmede ilk olarak sistem hakkında yatırımcıya bilgi verilir. Daha sonra ‘Kahve Sokağı’ açılması planlanan yerin fizibilitesi ve finansal analizi yapılır. Tüm bu görüşmeler yatırım yapmanın olumlu olacağı sonucunu doğurduğunda ise harekete geçilerek Kahve Sokağı ailesine yeni bir üye kazandırılmış olur.

Eğer sizde karlı bir yatırım yapmak ve prestijli bir iş yerine sahip olmak istiyorsanız, sizi Kahve Sokağı ailesine davet ediyoruz.


Yatırım Tutarı 2,500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 11,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2,500,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1,250,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 2,500,000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Personel Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Kahve Sokağı Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05330152035Üye: kahvesokagi

 

 

Doğrulanmış Firma

Kahve Sokağı Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Kahve Sokağı Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Kahve Sokağı Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Kahve Sokağı Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.