Kasap Döner Franchising

Kasap Döner Franchising Bilgileri

Et alanında 70 yıllık tecrübeye sahip Sarıtaş Ailesi tarafından kurulan Global Restoran Yatırımları’nın markası olan Kasap Döner istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor. Firmanın ilk şubesi 2011’de İstanbul Üsküdar’da açıldı. Şirket asıl büyümesini son üç yılda yaptı. Şimdi 33 şubesi var. Bu yıl sonuna kadar özellikle Anadolu’da yaygınlaşmayı hedefleyen şirket şube sayısını 65’e çıkarmayı hedefliyor.

Kasap Döner’in yurt dışındaki ilk restoranı Şubat 2015’te KKTC Lefkoşa’da açıldı. Hemen ardından Nisan’da Azerbaycan Bakü şubesi açıldı. Şubat 2016’da ise KKTC’deki ikinci şube Girne’de açıldı. Yıl sonuna kadar KKTC Gazimagusa, İngiltere Londra, ABD New York ve Katar’da şubeler açılması hedefleniyor.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Kasap Döner” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


Kasap Döner Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 350,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150,000TL
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Kasap Döner Franchising Başvurusu

0216 472 2434Üye: Kobi Vadisi

 

 

Kasap Döner Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Kasap Döner Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Kasap Döner Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Kasap Döner Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.