Meva Döner Franchising

Meva Döner Franchising Bilgileri

Bayilik sistemimiz anahtar teslim olarak yapmaktayız.Şartlarımız öncelik bayilik açıcak kişinin işin başında durması, şube yapılana kadar herhangi bi şubemizde eğitim alması. Ürünlerimiz %100 but döner kendi imalatımız olan yeni ürünlerimiz hamburger ve köfte. Şube kurulum süresi maximum 20 gündür. Yatırımcıların markamızı tercih etmesinin sebebi Türkiye’de böyle bi sistem ve lezzet yok .. Bayiliği verdik bizden çıktı gibi bişey de yok bizim derdimiz gibi bizim dükkanımız gibi sonuna kadar destek veriyoruz.

Tarihçemiz

1995 yılında başladığımız döner prodüksiyonunda, üretimden pazarlamaya kadar sektörün tüm katmanlarında edindiğimiz tecrübe ile 21 yılda Avrupa’nın sayılı döner üreticilerinden biri haline geldik.

Sırrımız; insanlara, hem et hem de tavuk dönerde aradıkları lezzeti en kusursuz şekilde sunmak. Ve bunu gerçekleştirebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

2010 yılında üretim alanımızda yapılan kontrollerde Europaische Gemeinde belgesini alarak tüm Avrupa’ya dağıtım hakkı elde ettik. Berlin’de 150, Almanya genelinde 45 ayrı şubeyi açarak ulaşılması zoe bir başarıyı yakaladık. 2016 yılında girdiğimiz Türkiye pazarında kısa sürede 3 şubede hizmet vermeye başladık.

Bugün Türkiye’de şubeleşmemizin temel amacı kaliteli ve sağlıklı döneri Türk halkıyla buluşturmak ve oluşturacağımız istihdamla halkımıza iş imkanı sunmak, ayrıca Türkiye’mize getireceğimiz değerlerle ekonomik ve sosyal alanda katkı sağlamaktır.

Misyonumuz

Sağlık ve hijyen kuralları çerçevesinde üretim yapmak ve yaptığımız üretimin kendi ailemize dahi gönül rahatlığı ile yedirebilecek kaliteye çıkmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Üretimini yaptığımız ürünleri, Avrupa ve Türk gıda üretim standartları çerçevesinde en üst düzey kurallarla taviz vermeden yapmaktır.


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 100000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area2]
[tab-area3]

Meva Döner Franchising Başvurusu

0212 728 04 28Üye: Oguzhan

 

 

Meva Döner Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Meva Döner Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Meva Döner Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Meva Döner Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.