Meva Döner Franchising

Bayilik sistemimiz anahtar teslim olarak yapmaktayız.Şartlarımız öncelik bayilik açıcak kişinin işin başında durması, şube yapılana kadar herhangi bi şubemizde eğitim alması. Ürünlerimiz %100 but döner kendi imalatımız olan yeni ürünlerimiz hamburger ve köfte. Şube kurulum süresi maximum 20 gündür. Yatırımcıların markamızı tercih etmesinin sebebi Türkiye’de böyle bi sistem ve lezzet yok .. Bayiliği verdik bizden çıktı gibi bişey de yok bizim derdimiz gibi bizim dükkanımız gibi sonuna kadar destek veriyoruz.

Tarihçemiz

1995 yılında başladığımız döner prodüksiyonunda, üretimden pazarlamaya kadar sektörün tüm katmanlarında edindiğimiz tecrübe ile 21 yılda Avrupa’nın sayılı döner üreticilerinden biri haline geldik.

Sırrımız; insanlara, hem et hem de tavuk dönerde aradıkları lezzeti en kusursuz şekilde sunmak. Ve bunu gerçekleştirebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

2010 yılında üretim alanımızda yapılan kontrollerde Europaische Gemeinde belgesini alarak tüm Avrupa’ya dağıtım hakkı elde ettik. Berlin’de 150, Almanya genelinde 45 ayrı şubeyi açarak ulaşılması zoe bir başarıyı yakaladık. 2016 yılında girdiğimiz Türkiye pazarında kısa sürede 3 şubede hizmet vermeye başladık.

Bugün Türkiye’de şubeleşmemizin temel amacı kaliteli ve sağlıklı döneri Türk halkıyla buluşturmak ve oluşturacağımız istihdamla halkımıza iş imkanı sunmak, ayrıca Türkiye’mize getireceğimiz değerlerle ekonomik ve sosyal alanda katkı sağlamaktır.

Misyonumuz

Sağlık ve hijyen kuralları çerçevesinde üretim yapmak ve yaptığımız üretimin kendi ailemize dahi gönül rahatlığı ile yedirebilecek kaliteye çıkmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Üretimini yaptığımız ürünleri, Avrupa ve Türk gıda üretim standartları çerçevesinde en üst düzey kurallarla taviz vermeden yapmaktır.

Yatırım Tutarı ₺100000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺1000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺100000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺150000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺150000
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0212 728 04 28Üye: Oguzhan

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz