Modeko Mutfak Satış Ortaklığı

Modeko Mutfak Satış Ortaklığı Bilgileri

Firmamız 2000 yılından bu yana özel siparişler üzerinde çalışmaktadır. Sizlerin değerli müşterilerimizin siparişinden ve sipariş sonuna kadar her aşamasında özenle 17 yıllık tecrübemiz ile siparişleriniz tamamlanmaktadır.

Her sipariş ve her müşteri bizim için çok değerlidir. Bu nedenle ilk günkü aşk ile sizlere dürüst ve kaliteli hizmet vermenin gayesi içerisindeyiz. Sizleri de aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.


 

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 200TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100.000TL
Kar Marjı %75
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Ödeme Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Modeko Mutfak Satış Ortaklığı Başvurusu

05326519846Üye: Ömer Altınpınar

 

 

Doğrulanmış Firma

Modeko Mutfak Satış Ortaklığı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Modeko Mutfak Satış Ortaklığı şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Modeko Mutfak Satış Ortaklığı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Modeko Mutfak Satış Ortaklığı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.