Mozza Gusto Franchising

Mozza Gusto Franchising Bilgileri

Best Hikayemiz;
Biraz şeker, biraz tuz, biraz baharat ve bir tutam hayat. İşte böyle başladı bizim hikayemiz. Yaşama bir tutam keyif katmak huzur ile lezzeti harmanlamak MOZZA GUSTO’da daima en iyisini sunmak için…
MOZZA GUSTO kuruluş hikayesinin mimari, tasarımcısı, birçok ödül sahibi, yıllarını bu işe veren girişimci bir işletmeci, konsept danışmanı, Türkiye’ de yiyecek içecek sektörüne farklı mekanlar, farklı sunumlar, farklı tasarımlar kazandıran ve sektöre kalifiye personel yetiştiren “Metin ÇALIK öncülüğünde GÖZEN ve ÇETİN ” Aileleri iştiraki ile 2015 yılında Trakya’ da ilk şubesini açarak yine bir ilke imza atması ile başladı bu hikaye. 2016 yılının temmuz ayında MOZZA GUSTO’yu ÇETİN, GÖZEN ve ÇALIK ailelerinin ortak girişimiyle “BEST PARTNER” çatısı altında toplayarak tüm Anadolu’ya merhaba diyor. Hem Trakya’ da, Hem de Anadolu’ da ilk günkü heyecan ile hayata bir tutam şeker, biraz tuz, biraz baharat ve tatlı frozen kokusuyla samimiyet ve lezzeti harmanlamaya devam ediyor.

Best Hayal;
2015 yılının temmuz’u Çorlu’da buz gibi bir frozen kokusuna karışmış tatlı bir telaş MOZZA GUSTO 2015′ te ilk kez kapılarını Çorlu’ da araladı. Her şeyden önce hayal ederek ve isteyerek başladı bu yolculuk MOZZA GUSTO açıldığı günden bugüne misafirlerine öncelik verdi. Sabah kahvaltılarından, öğle yemeklerine, öğle yemeklerinden, akşam sohbetlerine, gece içeceklerine kadar günün her saati, her yaştan kitlenin yüzünde kocaman bir tebessüm oluşması MOZZA GUSTO’da iyi hizmet; misafirlerini kendini evinde gibi hissettirmek ve samimiyet.

Best Strateji;
Bu büyük yüreklerin stratejileri Gülümsetmek ve samimiyet olmuştur, elbette günün her saatinde, her kitleden misafirlerine en iyi lezzeti ve samimiyeti sunmak, iyi hizmet ile misafirlerini gülümsetmek. Bazen stresli bir günün ardından hoş bir mimari içerisinde içilen bir frozen, kimi zaman toplantıların arasına sıkıştırılmış bir öğlen yemeği, hayal gücünü zorlayan tasarım sunumları ile sunulan farklı lezzetler ,kimi zamanda tadı damaklarda kalan tatlılar ya da uzun bir kahvaltı keyfi belki de… Belki de soslanyla eşsiz aperatifler. Tüm kitleyi evinde hissettiren bir atmosfer ve samimiyet. Kalite, Zerafet, Samimiyetin buluştuğu nokta MOZZA GUSTO

Best Hedef;
Trakya’nın da olduğu gibi Anadolu’nunda enleri arasına girme yolunda emin adımlarla yürüyen dinamik, samimi, heyecanlı ve bir o kadar da şık, lezzetli tecrübelerle Anadolu muzun ve Trakya mızın her ilinde üç yıl içerisinde BEST PARTNER çatısı altında MOZZA GUSTO birer frenchise oluşturmak ve daha da ileriye gitmek. Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Best Başarı;
İşin sırrı amatör bir ruh ile profesyonel düşünme, amatör ruhunu kaybetmeyen profesyoneller ile her geçen gün başarısını sürdürebilir “BEST PARTNER” ler oluşturarak başarıya koşmak.

Best Lezzetler;
Kahvaltı, başlangıçlar Salatalar, Sandviçler, Burger ve Wraplar Kırmızı ve beyaz etler, Pizzalar ,makarna ve noodıllar Tatlılar Alkollü ve Alkolsüz içecekler Soft içecekler Bitki çayları lce içecekler, Kahve çekirdeklerinden çıkan mis kokulu sanat eseri nin hünerli ellerle hazırlanması, kısacası MOZZA GUSTO iyi bir yemek ve içecek sunmanın ötesinde küçük ,orta ve büyük işletme adaylarını “BEST PARTNER” çatısı altında toplayarak, bir marka olmasına katkıda bulunuyor.

Best Ekip;
Hep söylenir ki biz kocaman bir aileyiz cümlesi herkes tarafından, fakat biz BEST PARTNER’lerimiz ile amatör ruhlu profesyonel düşünen kocaman bir ekibiz. Bazen bir bardak su kadar mutluluk yeterlidir anı güzelleştirmek için, Bazen de biraz karıştırmalı yaşamı, içine biraz tuz, biraz baharat , biraz şeker ve mutluluk katarak harmanlanmış BEST PARTNERslerimiz ile işte biz MOZZA GUSTO


 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 100000TL
Kar Marjı %35
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  05359151833Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Mozza Gusto Franchising Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Mozza Gusto Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Mozza Gusto Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Mozza Gusto Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.