Starbucks Bayilik

1,000.000TL

Starbucks Bayilik Bilgileri

Starbucks uluslararası çalışmalarında her ülke ya da bölge için belirli gruplar ile ortaklık kurarak ya da kendi yapılanmasını gerçekleştirerek hareket etmektedir.

Starbucks, Türkiye’deki tüm operasyonu için Shaya Grubu’nu ortağı seçmiştir. Shaya Kahve’nin sahip olduğu bu lisans hakkı, başka kişi veya kuruluşlara alt lisans ya da bayilik verilmesi şeklinde uygulanmamaktadır. Bunun sonucu olarak, Türkiye’de açılan tüm Starbucks mağazaları Shaya Kahve A.Ş. tarafından açılmakta ve işletilmektedir.


 

Yatırım Tutarı 1,000.000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Yer Seçimi

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

4444749Üye: Kobi Vadisi

 

 

Doğrulanmış Firma

Starbucks Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Starbucks Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Starbucks Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Starbucks Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.