Taksim Çiğköfte Bayilik

Taksim Çiğköfte Bayilik Bilgileri

Bir iş yapma ve markaya sahip olan imtiyaz sahibinin belirli zaman ve koşullar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli destek sağlayarak, bir bedel karşılığında, yatırımcılara iş yapma yöntemi ve markasını kuşandırmasına dayanan bir iş ilişkisidir.

Kısaca marka sahibi markayı tanıtır, bilinir hale getirir, iş ortakları da (franchise alanlar) bu marka için herhangi bir tanıtım v.s. yatırımı yapmadan o markayı bedeli karşılığı kullanır. Taksim Çiğ köfte olarak reklam ve marka bedeli sizden talep etmiyoruz

Çiğ köfte sektöründe bayilik veren firmamız ile ilgili bize başvuru yapmanızı rica ederiz.


Yatırım Tutarı 7,500TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Nakit İhtiyacı 7500TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Taksim Çiğköfte Bayilik Başvurusu

05326773237Üye: HACI KAYA

 

 

Taksim Çiğköfte Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Taksim Çiğköfte Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Taksim Çiğköfte Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Taksim Çiğköfte Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.