Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik

Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik Bilgileri

WaterStation Ailesi olarak hedefimiz ev ve işyerlerindeki içme suyu ihtiyacınızı herhangi bir aracı olmaksızın en sağlıklı, en güvenli, en ekonomik ve en yüksek kalitede sizlere sunmaktır. Kurumsal Firmamız 2004 yılında, Elektronik & dayanıklı tüketim ürünleri alanlarında hizmet veren bir şirket olarak kuruldu. Uzun yıllardır siz değerli halkımıza toptan ve Perakende olarak hizmet vermekteyiz. Waterstation şebeke, artezyen ve kuyu suyunu sağlıklı, ekonomik bir şekilde içilebilir su haline dönüştürmek amacıyla 2014 yılında kurulmuştur. Waterstation su arıtma sistemleri, Türkiye çapında satış ve uzman teknik personeli 81 il 360 ilçe’de hizmet vermektedir.

Waterstation Düşük maliyetli, kolay elde edilebilir ve “sağlıklı” içme suyu temin edebilme ilkesini benimser. Yüksek verimlilik ve teknolojik yeni nesil cihazlar, siz değerli halkımıza sağlıklı su içebilmeniz amacıyla hizmete sunulmuştur. Ekibimiz, hedeflerimizi başarma yolunda bizlerle beraber büyümek isteyen profesyonellerden oluşur. Sürekli gelişen ve hızla büyüyen Waterstation ekibinin bir parçası olmak için niteliklerinize uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺50,000
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺40000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺10000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺50000
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0(850) 532 0 282Üye: Kobi Vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik