Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik

Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik Bilgileri

WaterStation Ailesi olarak hedefimiz ev ve işyerlerindeki içme suyu ihtiyacınızı herhangi bir aracı olmaksızın en sağlıklı, en güvenli, en ekonomik ve en yüksek kalitede sizlere sunmaktır. Kurumsal Firmamız 2004 yılında, Elektronik & dayanıklı tüketim ürünleri alanlarında hizmet veren bir şirket olarak kuruldu. Uzun yıllardır siz değerli halkımıza toptan ve Perakende olarak hizmet vermekteyiz. Waterstation şebeke, artezyen ve kuyu suyunu sağlıklı, ekonomik bir şekilde içilebilir su haline dönüştürmek amacıyla 2014 yılında kurulmuştur. Waterstation su arıtma sistemleri, Türkiye çapında satış ve uzman teknik personeli 81 il 360 ilçe’de hizmet vermektedir.

Waterstation Düşük maliyetli, kolay elde edilebilir ve “sağlıklı” içme suyu temin edebilme ilkesini benimser. Yüksek verimlilik ve teknolojik yeni nesil cihazlar, siz değerli halkımıza sağlıklı su içebilmeniz amacıyla hizmete sunulmuştur. Ekibimiz, hedeflerimizi başarma yolunda bizlerle beraber büyümek isteyen profesyonellerden oluşur. Sürekli gelişen ve hızla büyüyen Waterstation ekibinin bir parçası olmak için niteliklerinize uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 40000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50000TL
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0(850) 532 0 282Üye: Kobi Vadisi

 

 

Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.