Yaşar Usta Sorbe Dondurma Franchise

Yaşar Usta Sorbe Dondurma Franchise Bilgileri

Dondurmacı YAŞAR USTA Yarım Yüzyıl önce 1962 yılında başladığı dondurma zanaatını, kendisi gibi Arnavut göçmeni ustası Hıfzı YORGUN’UN yanında öğrenip, ilke ve prensiplerine sıkıca bağlı kalmıştır. Her zaman üreteceği dondurmalarda kullanacağı meyve ve sütlerin en saf ve kalitelisini bulmak için Türkiye’yi karış karış gezerek yılmadan, üşenmeden, aşkla, sevgiyle bulup getirdiği meyveler ile “Taze” ve “Doğal” Dondurma üretmenin verdiği heyecanla yoluna devam etmektedir.

2010 yılında, büyüme yolunda ilk adım atılmış, ilk üretim tesisi maslak sanayii bölgesinde faaliyete geçirilmiştir,akabinde 2012 yılında Dudullu organize sanayii bölgesinde 2. üretim tesisi açılmış ve İstanbul’da günlük 25 ton üretim kapasitesine ulaşılmıştır. Halen istanbul’da 13 farklı lokasyonda hizmet vermeye devam edilmektedir.


Yaşar Usta Sorbe Dondurma Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 400,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 30.000 euroTL
Minimum Nakit İhtiyacı 250,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 400,000TL
Kar Marjı %110
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Yaşar Usta Sorbe Dondurma Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05075770505Üye: Mustafa Çarlı

 

 

Doğrulanmış Firma

Yaşar Usta Sorbe Dondurma Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Yaşar Usta Sorbe Dondurma Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Yaşar Usta Sorbe Dondurma Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Yaşar Usta Sorbe Dondurma Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.