Yatırımcı Arıyorum

Melek Yatırımcınız Sizi Arıyor

Melek Yatırımcı Bulmak

Girişimcilik işsizliğe adeta kafa tutan, ümitlerle dolu, önü açık, aydınlık bir potansiyeldir. Bu potansiyel eğer siz de mevcut ve kendi işinizi kurmak için sağlam planlarınız var ise melek yatırımcınız ile bir an önce tanışmalısınız. Peki nasıl bulabilirim melek yatırımcı mı? Melek yatırımcıları internet kanalı ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Girişimci iş adamları ve melek yatırımcı dernekleri ve ağları mevcut. Melek yatırımcılar girişimci örneklerini gençlerle ve hevesli fikir sahipleri ile de buluşturmak konusunda oldukça azimli. Üreten bir nesil için bu durum oldukça ümit veriyor elbette. Melek yatırımcıların sadece kendilerine ve sizlere değil, ülkeye de faydaları oldukça büyük. Melek yatırımcılara ait fonlar bulunmakta.

Bu fonlar muhtelif. Keza melek yatırımcıların mizaçları gibi. Burada asıl olan gözünüzdeki ışığı ve işinizde geleceği yakalayabilen yatırımcınız ile denk gelmek. Diyelim ki bir melek yatırımcı ile görüştünüz ve sonuç olumsuz olarak neticelendi. Size nedenleri ile açıklama yapacaktır. Bu açıklamaları ders niteliğinde alıp, bir başka yatırımcı ile tekrar görüşebilirsiniz. Bu sizin iş açısından da, beşeri açıdan da ayrıca adeta pişmenizi sağlayacaktır. Ayrıca belirtmekte yarar var ki kamunun da melek yatırımcı fonları mevcut. Bu hususta da araştırma yapabilirsiniz.

Melek Yatırımcıların Önemi

İş hayatında melek yatırımcıların diğer yatırımcılara nazaran daha duygusal bir bakış açılarına sahip olduğu da konuşulmakta. Çünkü normal bir yatırımcı gibi sadece finansal destek sağlamak ile kalmıyor, sizin için zamanlarını da harcıyorlar. Büyümeniz, yol almanız, kazanmanız için adeta sizin işinize dört elle sarılıyorlar. Sizin için mevcut çevrelerini açıyor, sizlere network sağlıyorlar. Ayrıca melek yatırımcınız sizin iş yapmak istediğiniz segmentte profesyonelleşmiş, uzman kişi veya kişiler olacaktır.

Bu açıdan görüşme diliminde yaklaşımınız oldukça önemli. Çok büyük ihtimalle adım atmak istediğiniz sektörde daha evvel faaliyet göstermiş olacak. Bu açıdan sunumunuzu hazırlarken can alıcı sorulara karşı da hazırlı olmanızda fayda var. Örneğin, peki sana ne kadar bütçe gerekmekte dersin yahut bu işi pazara nasıl sunmalı gibi nokta atışı sorulara karşı hazırlıklı olmalısınız. Parlak bir fikri alıp hayata geçirme de yardımcı olan kişidir melek yatırımcınız. Yatırımcı Arıyorum Nasıl Bulabilirim?

öyle de düşünebilirsiniz ki bir bebeği alıp yürütmeyi öğretip, koşmasına vesile olandır. Size burada düşen plan ve programınızı en iyi şekilde yapmak ve bunu sunuma dökmek. Akabinde kısa sürede bu sunumu en etkileyici şekilde sunmak. Aslında bunlardan da önemlisi, belki de en önemlisi bu işi gerçekten yapmak istemek ve azimli olmak. Yarın ben vazgeçtim diyecek iseniz hiç girmemelisiniz. Başlamak, başarmak, büyümek ve zirveye oynamak istiyor iseniz, heves ve azminizi de yanınıza alın ve yola çıkın.

Mevzuatta dahil olmak üzere, ülkemizde melek yatırımcılar konusunda oldukça önemli gelişmeler sağlandı. Ayrıca melek yatırımcı ağları da mevcut. Bu melek yatırımcıların tercihlerine kalıyor. Doğru girişimci doğru melek yatırımcının karşısına çıkması başlangıç noktasıdır. Burada azim ve gerçekten istemek  devreye giriyor. Bu da pes etmek yok demek. Şansınız bol olsun.

Projem Var Melek Yatırımcı Arıyorum

Kobivadisi.com olarak internet dünyasında birçok yeniliği siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Yeni alanımız olarak da, siz değerli proje sahiplerini; Türkiye ve Dünya genelinde bulunan melek yatırımcıları buluşturmak için çok özel bir sistem geliştirdik.

Tek yapmanız gereken kobivadisi.com/proje ekle adresini ziyaret ederek;

  • Yatırımcı Arıyorum
  • Ortak Arıyorum
  • Satılık Şirket
  • Satılık Marka
  • Bir Fikrim Var

kategorilerinden dilediğinizi seçerek yeni melek yatırımcılara ulaşabilirsiniz.

(ilgili sayfada bulunan tüm içerikleri doldurmak yararınıza olacaktır)


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz