Mentor

Mentorlar, iş dünyasında doğru işletmeleri takip etme konusunda istekli bir şekilde yardımcı olan deneyimli oyunculardır. Mentorlar, işlerini kurmak için bir girişimciyi destekleyen bireylerdir. Bir mentorun desteği sadece işin büyümesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda girişimcinin bir işletmenin nasıl yönetileceğine yönelik zihniyetini de geliştirir.

Türkiye’de, uygunsuz yönetim ve karar verme nedeniyle çok sayıda şirket ve işletme kısa bir süre içinde kapanmıştır. Bir akıl hocası, işletmenin geleceğini değiştirebilecek profesyonel bir destektir. Bir akıl hocasına sahip olmak, işletmenin büyüme hızını artırmaya gerçekten yardımcı olur.

Neden Mentor?

İşletmenizin başarıya ulaşmasına yardımcı olabilecek bir danışmana sahip olmanın sayısız avantajı vardır:

  • Girişimci becerilerini rehberlik ile geliştirin.
  • Tecrübeleri ve bilgisi, bir işletmenin doğru yolda yürümesine yardımcı olur.
  • Zorlu bir aşamadan geçiyor olsalar bile işletmelere yardım etmeye her zaman hazırdırlar.
  • Bir iş fırsatı seçmeden önce çok fazla talepleri yoktur.
  • Endüstrideki bağlantılar kurmada işlerine yardımcı olurlar.

NEDEN KOBİ VADİSİ?

Bu platform, mentorların ve işletmelerin istedikleri ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ortak bir alan sunmaktadır. İşletmeler şimdi mevcut seçenekler arasından doğru iş mentorunu bulabilir. Mentorlar, 27 farklı sektörden seçtikleri iş fırsatına anlık olarak ulaşabilirler. Sizde kendi alanınızda profesyonel bir mentor iseniz, binlerce yatırım ilanı arasından dilediğiniz seçip, anlık olarak ilan sahipleri iletişime geçebilirsiniz.