Güvenlik sektöründe bayilik veren; firmalar, markalar, şirketler, kurumlar.

Güvenlik Kamerası, Alarm, Araç Güvenliği, Yapı Ürünleri, Güvenlik Sistemleri, İş Güvenlik Ürünleri ve Yangın Söndürme alt iş dallarına ait; bayilik, franchise, franchising veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Trendlink Bayilik

Trendlink Bayilik Bilgileri Tridea, 2017 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden bugüne kadar sadece bilişim güvenliğiyle ilgili alanlarda çözüm üretmektedir. Şirketimiz...
  • Türkiye Geneli
  • Bayilik

Kale Alarm Güvenlik Sistemleri Bayilik

Kale Alarm Güvenlik Sistemleri Bayilik Bilgileri ​Türkiye güvenlik sektöründe tam 65 yıldır özellikle kilit ve çelik kapıların tartışmasız lider firması...
  • Türkiye Geneli
  • Bayilik

Pronet Franchising

Türkiye’de elektronik güvenlik sektörünün öncü firmaları arasında bulunan şirketimizin ana faaliyet konusu, sunmuş olduğumuz güvenlik çözümleri ile kişi, kurum, kuruluş,...
₺70,000
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
  • Türkiye Geneli
  • Franchising

Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri Franchising

PİMA Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacıyla 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. PİMA Alarm Sistemlerinin 1989 Yılından beri üretici kimliği...
₺10,000
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
  • Türkiye Geneli
  • Franchising

güvenlik bayilik veren firmalar

Güvenlik Sistemleri Bayiliği Almak

Ülke sınırlarımız içerisinde evlerine ve iş yerlerine güvenlik sistemi ile koruma görevi üstlenen birçok insan olduğu belirtiliyor. Ülkemizin yoğunluğu nedeni ile birçok insan grubunun bu sistemleri tercih ettiği gözlemleniyor. Genel olarak insanların ev ya da iş yerlerinin çeşitli nedenlerden dolayı gözetim altında tutma ihtiyacı duyuyor. Bu tarz durumlarda meydana gelen sorunların en üst seviyelerde olanı ise hırsızlık olarak göze çarpıyor.

Kişilerin ev ya da iş yerlerini hırsızlıklara karşı önlem almanın yanı sıra, iş yerlerinde ya da ev ortamında bulunmadıkları zamanlar içerisinde evlerini ve de iş yerlerini sürekli görmek istedikleri göze çarpıyor. Meydana getirilmiş olan güvenlik kameraları iş yerlerini izlemek isteyen kişilere personeli görmek ya da ev ortamındaki çocuklarının neler yaptığını, bakıcıların o çocuklara nasıl davrandığı konusunda bilgi sahibi olabilmeleri için oldukça yararlı olduğu belirtiliyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün insanlar güvenlik kameraları ile ev ve de iş ortamlarında neler olup bittiği hakkında bilgi sahibi olmak istediklerini belirtiyor. Meydana gelen bu tarz durumlarda ise ev ya da iş yerlerinin güvenliği için güvenlik sistemlerine ihtiyaç oldukça artış göstermeye olanak sağladığı belirtiliyor.

Güvenlik Sistemleri İçin Hangi Yöntemi İzlemeliyim?

Herhangi bir girişimci ya da yatırımcının güvenlik sistemlerine yatırım ya da girişim yapabilmesi için dikkat etmesi gereken bazı durumlar meydana geliyor. Kişilerin bu sektör içerisinde devamlılık göstermek ya da büyümek istemesi üzerine gerçekleştirmesi gereken ilk adım güvenlik cihazları ile ilgili bilgi birikimine sahip olması gerektiği belirtiliyor. Teknik bilgi birikimine sahip olabilen bir kişi eğer ki kendi becerisi ile bilgi edinemiyor ve de bu sektör üzerinden gelir elde etmek istiyor ise uygulaması gereken yöntemlerden bir tanesi de kendi işinin patronu olana kadar ve de güvenlik sistemleri ile ilgili firmalar ya da şirketlerde çalışarak gerekli bilgiyi edinebilmesi uygun görülüyor.

Öncelikle kişilerin bu sektör içerisindeki cihazlar ile ilgili bilgi birikimi edinmesinin asıl amacı açmayı planladığı mağaza ya da satın almayı uygun bulduğu bayi içerisine gelen müşterilerin aletleri nasıl kullanması gerektiği ile ilgili kısa bir açıklama ya da uygulama yöntemlerine kadar hazır olması gerekiyor. Fakat kişilerin bu durumda dikkat etmesi gereken önemli bir durum meydana geliyor. Öyle ki bu sektör içerisinde sadece çalışarak deneyim kazanılması yeterli bulunmuyor. Aynı zaman içerisinde güvenlik kameraları, GPS izleme sistemleri, detektörler ve de dijital olan kayıt cihazları gibi güvenlik ve de casusluk gibi özel aletleri nasıl kullanabileceğinizi ya da nasıl sipariş etmeniz gerektiği gibi yöntemleri de öğrenme şansı yakalanabiliyor.

Mağaza Nasıl Açabilirim?

Öncelikle kişilerin iç bünyelerinde oturtması gereken bazı seçenekler meydana geliyor. Belirlenmiş sistemleri fiziki bir mağaza içerisinde mi satışa sunmak istiyor yoksa online bir mağaza içerisinde mi satış yapmak istiyor? İlk önce belirlenmiş durumları belirlemesi gerektiği vurgulanıyor. Fakat kişiler her iki seçeneği aynı an içerisinde gerçekleştirmek istiyorlar ise bu durum için bir e-ticaret finansmanı ile çalışabilir ya da belirlenmiş mağaza üzerine internet sitesi oluşturabilir. Ya da tüm bunları oluşturmak zor geliyor ve de daha az ücret ödemek istiyor ise güvenlik sistemleri ile ilgili bir bayi satın alarak sektör içerisinde daha yaygın ve bilinirlik kazanabilir.

Kişilerin belirlemesi gereken diğer aşama ise belirlenmiş ekipmanların mı yoksa en çok tüketicilerin tercih etmiş olduğu ekipmanları mı satışa sunması gerekiyor? Bu tarz durumları kararlaştırması halinde güvenlik sektörüne adım atması gerektiği belirtiliyor. Örnek verecek olursak ev ya da iş yeri güvenlik ekipmanları için kameralar içerisinde ses kayıt yapabilmek ya da video çekebilmek gibi konularda uzmanlaşmak oldukça basit yöntemler olarak belirtiliyor.

Fiziki bir mağaza açmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken nokta lokasyon olarak belirtiliyor. Mağaza düzenlemesi, demirbaş alımı, kira kontratı, güvenlik izleme sistemi ve de tedarikçilerin belirlenmesi gerekiyor. Ülke sınırlarımız içerisindeki güvenlik sistemlerine adım atacak kişinin minimum 40 metrekare gibi bir alana sahip olması gerektiği belirtiliyor ve de bu metre kare için yaklaşık olarak minimum 30.000 TL gibi bir bütçe belirlemesi gerekiyor. Fakat belirlenmiş bu bütçe lokasyonuna göre değişim gösteriyor. Siz de güvenlik sektöründe bayi sahibi olmak istiyorsanız, Kobi Vadisi platformunu ziyaret edebilirsiniz.


melek yatırım ağı

Hızlı Bayilik Arama


Bayilik Başvurusu

Bu sektörde yer alan firmalardan dilediğinizi ziyaret ederek, firma tanıtım sayfasında yer alan bayilik başvuru formunu doldurup anlık olarak firma yetkililerine iletebilirsiniz.

Firma Karşılaştırma

Firma tanıtım sayfalarında yer alan kaydet butonuna tıkladıktan sonra, panel sayfanızı ziyaret ederek seçmiş olduğunuz firmaların kapsamlı olarak analizini yapıp, diğer firmalar ile arasındaki farkları görebilirsiniz.