BAYİLİK ARAMA


SEKTÖR SEÇİMİ


Firmanız burada yayınlansın. Simit Bayilik Veren Firmalar kategorisinde bir firmaya sahipseniz; markanızı tanıtın, yeni yatırımcılara ulaşın. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir

Simit Sarayı Franchising

Simit Sarayı Franchising Bilgileri Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla Simit Sarayı’nı bir dünya markası yapmak olan Simit Sarayı, yenilikçi ürünleri ve yaklaşımlarıyla,...
200,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
  • Fast Food
  • Franchising
simit diyarı bayilik Fast Food

Simit Diyarı Bayilik

Simit Diyarı Bayilik Bilgileri Antalya’da simit-cafe işini ilk yapan ve bu sektörde öncü olan bir firmayız. Şu anda Antalya’da 4...
700,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
  • Fast Food
  • Bayilik

Simit Bayiliği Almak

Simit Bayisi Olmak için Neler Gerekli

Geleneksel Türk atıştırmalık yiyeceği simit, Yediden Yetmişe bütün Türkiye insanının severek tükettiği ucuz ve lezzetli bir tattır. Yakın bir vakte dek sokak satıcıları doğrulusunda her köşe başında, pazarlarda satışa yayılan geleneksel gıdamız, Avrupa uyum süreçleri nedeni ile sokaklardan ve açıkta satılmaktan daha tertemiz koşullarda tüketilmesini gerçekleştiren dükkânlara taşındı.

Tabi ki meşru düzenlemelerden derhal sonra ilk girişimde tespit edilenler her sektörde bulunduğu gibi ciddi rakamlarda kazançlar elde ederek şirketleştiler, vatan dışı ortaklıklarla uluslararası pazarlara açılarak simidimizi değişik kültürlere sundular. Sektörde markalaşmayı başaran şirketler Franchising sunarak büyümelerini sürdürürken kurumsallaşan, simit sektörüne bayilik alarak girişimci olan firmalar da vatan dışına kadar uzanan büyüme gerçekleştirerek büyük kazançlar elde ettiler ve bu markalar halen başarı ile varlıklarını sürdürüyorlar.

Simit bayiliği veren firma incelemesi gerçekleştirme bütçenize en ideal firma ile iş birliğine giderek bütün bu yükleri tek başınıza üstlenmekten kurtulmak daha cazip görünüyor. Böylece sektörde derhal yer edinebilir nitelik güvencesi, çalışma sistemleri personel istihdamı ve personel eğitimi gibi konularda sektörde oldukça tecrübe kazanmış profesyonel çözüm ortağınızdan yardım alabilir, daha düşük risk ile daha yüksek kazanç elde etme şansınızı yükseltebilirsiniz. Dükkân arama etkinliğiniz, nasıl bir mekân olması gerektiği hangi bölgenin daha ideal olacağı içeride nasıl bir dizayn ve dekorasyon olması gerektiği besinlerin temiz ve taze olarak nasıl korunacağına dair teknik bilgi ve uygulamalar ile ilgili bilgi sahibi bulunduğunuzda anlamlı bir çabaya dönüşecektir.

Simit Bayiliği Almanın Karlılıkları

Bayili almak istediğinizde merak ettiğiniz tüm soruların cevapları çözüm ortağınız doğrulusunda elinize hazır olarak verilecek, yapılan sistem size aynen aktarılacak ve lüzumlu eğitimleri ana firmanızdan alabileceksiniz. Franchising olmak iş yaşamınızı olağanüstü derecede basitleştirecek gibi görünüyor. Yasal prosedürler konusu ile ilgili tekrar çok zorluk çekmeden bayisi bulunduğunuz firmanın bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Belediye ve vergi dairelerini evvelce gezmek beklenilen kriterleri, dilenen belgeleri tam ve doğru olarak öğrenmek bağımsız çalışsanız da bayi olsanız da bilmeniz de yarar tespit edilen etkinliklerdir. İyi bir muhasebeci edinmeniz de ilk etapta yapmanız gereken işlemlerden. Esnaf odası başkanının basında yer alan açıklamalarında sokakta simit satan birinin dahi günde 1.000 TL kazanç elde edebildiği ancak bulunulan bölgeye göre Belediyeye aylık ödenmesi gereken belirli miktarlarda ödemelerin bulunduğu bilgi kapasitesi yer alıyor. Kâr oranının bir hayli yüksek bulunduğu belirti edilen simit pazarında etkinlik göstermek amacıyla araştırmalarınıza Kobi Vadisi platformunda yer alan simit bayiliği veren firmalar ile iletişim kurarak yapabilirsiniz.


Simit Bayilik Yorumları

Simit sektöründe bayilik almayı veya yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.

Fikrini paylaşmak isteyen, tavsiye ihtiyacı olan, tedarik alanında sorun yaşayan, deneyimlerini anlatmak isteyen, resmi süreçler hakkında bilgi sahibi olmak gibi vb. birçok konuda sizde hem sorularınızı gönderebilir hem de diğer girişimcilere destek olabilirsiniz.

Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments