Archimedes Rüzgar Türbinleri Bayilik

Archimedes Rüzgar Türbinleri Bayilik Bilgileri

Avrupa birliği kalkınma fonları ile Rüzgar Türbinleri ve Güneş Panelleri konusunda çalışmalara başlayan BDK Enerji, kurulumunu üstlendiği birkaç santralden sonra, bu sektöre adımını atmış ve uluslararası fuarlardaki etkinliğiyle Hollanda’da karşılaştığı Archimedes Rüzgar Türbinlerinin önce Türkiye distribütörlüğünü, sonra Güney Kore’ye giderek bir know-how anlaşması ile üretim lisansını da elde etmiştir.

2016 yılından beri AWM nin Ortadoğu ve Avrupadaki tüm ürünleri Türkiye’de üretilerek, BDK logosu ile tüm dünyaya ihracına devam ediyor.

Güçlü çözüm ortakları, doğaya duyarlı personel yapısı, bilgiye verilen değer ve tecrübenin bir araya gelerek oluşturduğu, BDK size en iyiyi sunmaya devam ediyor.

Girişimcide Aranan Özellikler : Ortak değerlere sahip, doğaya duyarlı, yalnızca kar amaçlı değil bu sektörün gelişmesinin hem ülke ekonomisine hemde müşterilere katkısını kavrayan girişimcilerle birlikte çalışmaktan gurur duyarız.

Bayilik / Franchise Şartları:

 • Bulunduğunuz bölgede başka AWM bayisi olmaması,
 • Mini Liam ve Liam F1 Modellerinden en az 1 er adet satın alma,
 • Tabela’ya AWM ve BDK Logoları
 • Yetkinlik konusunda BDK Enerji Personelinin onayı.
 • Sektörde minimum 1 yıllık tecrübe

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : AWM Rüzgar Türbinleri rakiplerinden; verimlilik, ses ve dizayn özellikleri ile öne çıkar ve bakım gerektirmeyen yapısı ile müşterilerinizin memnuniyetini garanti altına alır..


 

Yatırım Tutarı 25,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 25.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 25.000TL
Kar Marjı %45
Yatırım Geri Dönüşü
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05422360000Üye: Kobi Vadisi

 

 

Archimedes Rüzgar Türbinleri Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Archimedes Rüzgar Türbinleri Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Archimedes Rüzgar Türbinleri Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Archimedes Rüzgar Türbinleri Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.