Telle Elektro Ürün Satış

Telle Elektro Ürün Satış Bilgileri

Kompakt yapısı ve kullanılacak sisteme kolay montajı sayesinde kolayca monte edilirler ve devreye alınabilir. Elektrik tesislerinin, elektrik-elektronik cihazların güvenilirliğini ve ömürlerini artırır, elektrik sistem kapasitesini daha iyi kullanmayı sağlarlar. Sistem işletme ve bakım maliyetlerinde uzun süreli kazançlar sağlar. Müşterilerimizin isteklerine göre özel tasarımlar yapılmaktadır.
Kullanım Yerleri Tüm elektrik-elektronik cihazlar, askeri sistemler, makina uygulamaları, güç kaynakları, ses sistemleri, iletim hatları, güç elektroniği devreleri, ölçü aletleri, telekomünikasyon, aydınlatma sistemleri, sürücüler, CNC tezgahlar, otomasyon sistemleri, elektrik enerjisinin kullanıldığı yerler, UPS’ ler.

Girişimcilerden beklentimiz

  • Satış tecrübesi
  • Finansal güç
  • İşletme tecrübesi
  • Satış alanının sevk ve idaresi

Yatırımcılar bizi tercih etmeli çünkü

Üretimimiz kendi icat’ımız ve bütün elektrikle çalışan ve elektronik aletleri elektrikten gelecek tehlikelerden korur ve kullanılan cihazların arıza yapmalarını engeller.

Örneklemek gerekirse; kombi, tv, bilgisayar, buzdalabı, çamaşır makinası vb. kısacası tüm fiş ile çalışan cihazların yıldırımdan veya aşırı akım ve gerilimlerden korur.

Ayrıca tıbbi cihazlarda, tekstil üretim makinaları, cnc ve sanayi makinalarında da güvenle kullanılır.


Yatırım Tutarı 25,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 100TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 1,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10,000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Telle Elektro Ürün Satış Başvurusu

5323966928Üye: telle elektro

 

 

Telle Elektro Ürün Satış Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Telle Elektro Ürün Satış Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Telle Elektro Ürün Satış ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Telle Elektro Ürün Satış ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.