VTC Enerji Bayilik

VTC Enerji Bayilik Bilgileri

VTC Enerji olarak, sürdürülebilir enerji yönetimi bakış açısıyla sektörün önemli paydaşları arasında yer alıyor, V-Gen ve V-Sensor gibi geliştirdiğimiz yazılımlar ile şirketlerin dijital enerji yönetimlerini sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar ile 2021-2022 yılında Fortune dergisi tarafından yayınlanan Fortune 500 – Türkiye listesinde “Türkiye’nin En Büyük 500 Firması” listesinde yer alıyoruz!

Geliştirmiş olduğumuz yazılımlarla, endüstriyel tesislerin dijital dönüşümlerine katkı vermeyi ve enerji tedarik süreçlerine analitik bir bakış açısı kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Şirketimizin uzman kadrosuyla geliştirdiği dijital enerji yönetim platformu V-Gen, tüm piyasa araçlarına (EPİAŞ, TEİAŞ, OSOS vb.) entegre olup, kaynak fark etmeksizin bütün elektrik üretim santrallerinin enerjisini yönetmektedir.

Uzman ekibimiz tarafından geliştirilen V-Sensor yazılımımızla ise tüketim veya üretim noktaları olan tüm endüstriyel işletmelerde dijital olarak uzaktan okuma yapabilme imkanı bulunmaktadır. V-Sensor sayesinde işletme yöneticileri anlık olarak üretim ve tüketim sayaçlarını takip edebilmektedir.

Ek olarak, VTC Enerji tarafından kurulan ve Türkiye’nin en büyük dengeden sorumlu gruplarından biri olan 5.500 MWh kapasiteye sahip grubumuz ile her yıl paydaşlarımıza %100’e varan avantaj sağlamaktayız.

Yazılımlarımızın yanı sıra, alanında Türkiye’nin en uzman kadrolarından birine sahip olan “Enerji Verimliliği” ekibimiz, şirketlere enerji etütleri ve verimlilik artırıcı projeler yaparak, enerji maliyetlerini minimuma indirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Giderek artan enerji maliyetlerine karşı yaptığımız enerji verimliliği çalışmaları ile enerji tüketim miktarlarında işletmelere büyük tasarruf imkanları sağlamaktayız.

Son olarak, yeşil enerji kaynaklarına yönelik yatırım yapan şirketlerin I-REC ve ISO 50001 Enerji Yönetimi Sistemi Sertifikası alma süreçlerinde de danışmanlık hizmeti vererek ülkemiz ve dünyamızdaki karbon salınımını azaltmayı hedeflemekteyiz.

Kocaeli, İstanbul, Gaziantep ve Berlin‘de bulunan ofislerimiz ile müşterilerimize çözümler sunmaktayız.


VTC Enerji Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 100TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 20,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 20,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 30,000TL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

YouTube video player

VTC Enerji Hakkında Bilgiler

Sektör Enerji
Firma Unvanı VTC Enerji A.Ş.
Yetkili Kişi Uğur Alican
Kuruluş Yılı -
Adres Merkez Ofis: Seymen Mah. D-130 Karayolu Cad. No:69 41245 Başiskele/KOCAELİ
[tab-area3]

VTC Enerji Bayilik Başvurusu

05399627877Üye: vtcenerji

 

 

VTC Enerji Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; VTC Enerji Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

VTC Enerji Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

VTC Enerji Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.