Pablo Dion Franchising

Pablo Dion Franchising Bilgileri

Uzun yıllardan beri erkek tekstilinin önde gelen markalarıyla olan çalışmalarımızdan almış olduğumuz tecrübeyle yenilikçi bir Marka ile perakendeciliğe başlamış bulunmaktayız. Öncelikli hedefimiz kaliteyi makul fiyatlarda pazarlamaktır. M2 bazında iki grup mağaza planımız mevcuttur. Ürünleri firmamız tedarik edecek olup, satış ve reklam konularında devamlı desteğimiz olacaktır.

Özellikle istekli genç ve dinamik girişimci adaylarıyla çalışmak istiyoruz. Daha detaylı bilgi için başvuru ile irtibata geçiniz.


 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 90000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 40000TL
Kar Marjı %110
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Pablo Dion Franchising Başvurusu

05446974374Üye: Serkan PALAKAN

 

 

Pablo Dion Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Pablo Dion Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Pablo Dion Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Pablo Dion Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.