Pablo Dion Franchising

Pablo Dion Franchising Bilgileri

Uzun yıllardan beri erkek tekstilinin önde gelen markalarıyla olan çalışmalarımızdan almış olduğumuz tecrübeyle yenilikçi bir Marka ile perakendeciliğe başlamış bulunmaktayız. Öncelikli hedefimiz kaliteyi makul fiyatlarda pazarlamaktır.

M2 bazında iki grup mağaza planımız mevcuttur. Ürünleri firmamız tedarik edecek olup, satış ve reklam konularında devamlı desteğimiz olacaktır.

Özellikle istekli genç ve dinamik girişimci adaylarıyla çalışmak istiyoruz. Daha detaylı bilgi için başvuru ile irtibata geçiniz.


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1,500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 90,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 40,000TL
Kar Marjı %110
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Pablo Dion Franchising Başvurusu

05446974374Üye: Serkan PALAKAN

 

 

Pablo Dion Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Pablo Dion Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Pablo Dion Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Pablo Dion Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.