Scarf Company Franchising

Scarf Company Franchising Bilgileri

30 yılı aşkın tecrübesiyle şal, eşarp ve tesettür giyim üretimi denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası Scarf Company Inc.

Scarf Company Inc, 30 Ağustos 1989 yılında Türkiye şal, eşarp ve tesettür giyim imalatıyla başladığı serüvende bugün Mısır’da, 50’nin üzerinde satış noktası ile 5 kıtada 36 ülkeye çeyrek asrı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir.

İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,

Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen üretim,

Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,

Koşulsuz müşteri destek hizmeti ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.

Ayrıca Scarf Company Inc, etkin ve çözüm odaklı çevre politikaları, zorunluluktan öte “sorumluluk” olarak gördüğü sosyal projeler ile ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair bir duyarlılık oluşturur.

Scarf Company Inc., Türkiye’de en kaliteli eşarp ve şalları en hızlı üretim süreleri ve piyasadaki en rekabetçi fiyatlarla sunma konusunda +30 yıllık deneyime sahip, akredite bir toptan ve özel markalı eşarp ve şal üreticisidir.

Markanızın hak ettiği crème de la crème ürünlerini sunabilmemiz için, kıdemli başkanımız ve ultra modern genel müdürümüzün değerli uzmanlığını birleştiriyoruz ve yönetilen son teknoloji Japon Juki üretim makineleri aracılığıyla iş uygulamalarını gerçeğe dönüştürüyoruz. Sonucun mükemmelliği için her şeyini veren bir hareket ettirici ve sarsıcı ekip tarafından!


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100,000TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Scarf Company Franchise Başvurusu

5538093903Üye: scarfcompany

 

 

Scarf Company Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Scarf Company Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Scarf Company Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Scarf Company Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.