Wessi Bayilik

Wessi Bayilik Bilgileri

Türkiyenin yeni yükselen Erkek giyim markası Wessi, erkek giyim markası olarak 2008 yılında Göksel AKSU tarafından 100 Türk sermayesi ile Osmanbey de kurulmuştur. Kaliteden asla ödün vermeden marka olma ilkesiyle yola çıkan firmamız bugün ulusal ve uluslar arası erkek hazır giyim sektöründe söz sahibi olmuş ve moda dalgaları oluşturan bir firma haline gelmiştir. Markamız Türkiye de tasarlanarak üretilmekte olup , ürünlerimiz tasarım aşamasından dikim aşamasına kadar titizlikle incelenmekte ve sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Tasarımlarımız, farklı hedef kitlelerine hitap etmekte, ayrıca kişiye özel stil taleplerini memnuniyetle karşılayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Dünya moda trendlerini yakından takip eden, müşterisinin fikirlerine önem veren ve bir erkeğin 24 saatinde onunla yaşayabilecek tasarımlar yaratan Wessi nin marka kimyasındaki kalite, detaycılık, Mükemmel Tasarımlar, Kaliteli Ürünler anlayışı ile beraber harmanlanarak şekillenmektedir .Wessi, modern tesisleri, global üretim teknikleri, profesyonel ekibi, pazarlama ağı, halkla ilişkiler ve tüketici danışmanlarıyla müşterilerine en iyiyi sunmayı hedeflemekte ve kendi tasarımlarıyla modayı oluşturmaya devam etmektedir.

Türkiyenin 81 ilinde 450 noktada bulunan Markamız her geçen gün bu sayıyı çeşitli bölgelerdeki yapılandırma ve bayileşme çalışmaları yaparak arttırmaktadır.

Yurt dışında farklı bölgelerde yaklaşık 2000 noktaya ulaşarak erkek hazır giyim ihracatında önemli bir hacme ulaşan firmamız bugün ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi bir marka haline gelmiştir ve bu saygınlık her geçen gün daha da ilerlemektedir.

2008 yılından bu yana kaliteden asla ödün vermeden firmamıza bağlı çalışan fabrikalarımız bugün evrensel bir marka haline gelen Wessi markasına hayat vermektedir. ?Wessi kendisine bağlı olan fabrikalarda yaklaşık olarak aylık 150.000 adet kapasiteye sahip olup, farklı katagolrilerde modaya uygun ve bir erkeği tam anlamıyla memnun edebilecek koleksiyon üretimi yapılmaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen kaliteli kumaşlar ve günümüz usta terzilerinin eşsiz buluşması ile oluşan Wessi bu büyük üretim kapasitesi ile gün geçtikçe daha ileriye gitmektedir.

Sezon ürünlerinde Wessi ürünlerindeki karlılık oranı 2,20 ve 2,90 arasında değişmekte olup, Wessi bayilerine en maksimum kazancı sağlamayı hedeflemektedir. Outlet ürünlerde ise karlılık oranı 1,80 ve 2,20 oranında değişmekte, bu outlet satış stratejisinde ise bayilere kampanyalar oluşturulması ve müşterilere avantajlı kampanya setleri oluşturup içerideki müşteri ve ürünlerin sirkülasyonun artırılması hedeflenmektedir.


Wessi Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 500,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 500,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 500,000TL
Kar Marjı %150
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam

YouTube video player

Wessi Hakkında Bilgiler

Sektör Giyim
Firma Unvanı VESSİ TEKS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Yetkili Kişi Göksel Aksu
Kuruluş Yılı 2008
Adres Piyalepaşa Bulvarı. No: 75 FAMAS C PLAZA Kat: 2 Şişli / İstanbul
[tab-area3]

Wessi Bayilik Başvurusu

5530045686Üye: Meral Uzun

 

 

Wessi Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Wessi Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Wessi Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Wessi Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.