Yatırımcı Arıyorum

Köfteci Dükkanı Açmak

Köftecilik Yapmak

Köfte Türk mutfağında pek çok çeşidinin pişirildiği, zevk ile tüketildiği et türü gıdalarımızdan. Ülkemizin her yöresinde gerek restoranlarında gerek evlerde sofraların vazgeçilmezi olarak her zaman yerini almakta. Türk toplumu vejetaryen beslenmeye uygun yapı sergilemez ev yemeği olarak pişirilen sebze türleri de et çeşitleri ile zenginleştirilerek tüketilmektedir.

Toplumumuzun Et Sevgisi

Türk insanı et sever, Türk insanı et ile pişirilen yemek türlerini tüketmekten büyük keyif alır, Türk insanı köfte sever. Köfte evlerimizde nerede ise haftada en az iki kez pişirilen bir yiyecek olmakla beraber lüks restoranlarda veya küçük işletmelerde ya da büfelerde menünün içinde köfte mutlaka vardır. Sadece köfte ve Türk kültüründe köftenin en iyi arkadaşı olarak tüketilen piyaz satmak üzere açılmış lokantalar hemen her bölgede hizmet vermektedir.

Fast Food Yiyecekler

Batı tarzı pratik yaşama uygun hızlı ve kolay tüketilen gıda özelliği de göstermektedir Fast food yiyecek türünün tüketim biçimi ile bu anlamda bir benzerlik sergilemektedir. Lezzeti, kolay ve çabuk tüketilebiliyor olması ülke genelinde tercih ediliyor olmasının ana nedenleri.

Kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarının mütevazi bir bütçe ile kurmak istedikleri bir iş varsa ve bu iş gıda üzerine olabilir diyorlarsa o zaman köfteci dükkânı açmak, olumlu bir iş fikri olarak değerlendirilebilir.

Köfte Dükkanı Açmak İçin Gerekenler

Köfte satılan Bir mekân açmak öyle bir faaliyet ki işletmenin türüne göre çok geniş bir yelpazede maliyet ile girişimci olmak mümkün. Küçücük bir dükkân, Birkaç masa düşünüyorsanız daha minimal bir sermaye ile biraz daha büyük orta boyutta sayılabilecek bir işletme ya da lüks bir işletme seçim size kalmış ne kadar sermaye gücünüz var ne kadarını bu işte değerlendirmek istiyorsunuz siz karar verin.

Köfte satış faaliyeti, her seçeneğe uygun nitelikte bir iş kolu.

Gıda Sektörel Durumu

Köfte ülkemizde sektör niteliği gösteren bir ürün, ürünün satışında şubeleşme faaliyeti yaygın, ürünlerin pek çoğu markalaşma sürecini tamamlamış bir kısmı marka olma faaliyetlerini sürdürerek sektörün dinamizmini korumaya ve sektöre yatırım yapmaya devam ediyorlar.

Bağımsız köfte lokantası açmak 25 Bin ile 50 Bin arasında değişen rakamlarda sermaye gideri yaratabilir. Seçeceğiniz konum, dükkân kirası, alınacak araç gereçlerin de fiyatları ile birlikte farklılıklar sergileyecektir gider kalemleriniz. Mevcut sermayeniz yeterli olacak mı? Sermayenize ilaveten kredi kullanmayı düşünüyor musunuz? Kredi kullanmaya koşullarınız elverişli mi? Kredi alma koşullarını araştırdınız mı?

Başlangıç aşamasını oluşturacak koşulların bağımsız işletme açmaya niyetlenen girişimci adayı tarafından titizlik ile ele alınması, risklerin dikkatli bir biçimde ele alınması gerekmektedir. Tüm sorumluluğu ve riskleri kendi başınıza üstleneceğinize göre tüm aşamaların planlamaları ve uygulanma hazırlıkları sizin tarafınızdan gerçekleştirilecek, reklam ve tanıtım çalışmaları yine sizin bireysel sorumluluğunuzda olacaktır.

Çabalarınızın karşılığını almak için küçük ya da büyük aldığınız sorumluluğun, üstlendiğiniz risklerin üstesinden gelmek için tek başınıza olmamak gibi bir seçim hakkınız da var aslında.

Köfte Bayiliği Almak

Kendi işinizin patronu olabilir, daha az risk alabilir, daha az yorulabilirsiniz. Günümüzde markalaşma çalışmalarını, kalite yönetim sistemlerini belirleyen Avrupa standartlarına bağlı hizmet anlayışı ile iş faaliyetlerini sistemleştiren işletmecilik anlayışını yaygın biçimde uygulamaya geçirmiş firmalar Franchising ile zincirlerine yenilerini ekleyerek büyüme gösteriyorlar. 21 Yüz Yıl ticari stratejileri ekonomi dünyasının aktörlerini çeşitli biçimlerde birleşmeye yönlendirmekte ekonomi dünyasının dinamizmini bu şekilde yükseltmeye çalışırken güçlü rekabetin de alt yapısını hazırlamaktadır. Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Ticari faaliyetinize çağdaş çalışma yöntemlerini uygulayan bir marka gücü ile başlamanız hem iş ortağına hem çözüm ortağına kavuştuğunuz anlamı taşımakta bu durum sizi rakipleriniz karşısında güçlü kılmaktadır. Franchising seçeneğini mutlaka düşünmenizi öneriyoruz.

Köfte restoranları alanında bayilik veren işletmeleri markaları inceleyerek koşulları hakkında, sektördeki konumları hakkında olabildiğince çok bilgi edinerek çatısı altında güven bulacağınız markanızı seçin.

Dükkan Açmak

Mekân tasarımı, reklâm çalışmaları, bölge konularında hiç zorlanmayacaksınız zira çözüm ortağınız Franchising aldığınız firma çalışma sisteminiz, hizmet kalite standartlarınız, personel eğitimi konularında size tam destek verecek bilgiler ve sistemler elinize hazır olarak ulaşacaktır. (İş Yeri Açmak İçin Yapılması Gerekenler)

Resmî işlemlere gelince Franchising sözleşmenizi yaparken izleyeceğiniz yol dışında devlete karşı olan yükümlülükleriniz için muhasebeciniz ile birlikte hareket etmeniz, Belediye ile görüşerek tam ve eksiksiz bilgi sahibi olmanız en doğru yaklaşım olacaktır.


bayilik veren firmalar

kobi vadisi

Yorumunuz