Yatırımcı Arıyorum

2020’de Satılabilecek 10 Trend Ürün

İnternet Üzerinden Ürün Satmak

E-ticarette başarılı olmak için üç şeye ihtiyacınız vardır: karlı, talep gören ürünler satmak, bunları pazarlamak için beceriler ve başarılı olma dürtüsü. Zaten pazar araştırmaları içindeyseniz kazanma zihniyetine sahipsinizdir ve sürekli öğreniyor, araştırıyor ve başarıya hazırlanıyorsunuzdur. Size bir başlangıç ​​yapmak için, 10 trend üründen oluşan bir liste hazırladık.

İşte 2019 yılında Google’da en sık aranan trend ürünler;

Satılabilecek En Popüler Ürünler

1 – Bayan Korse

Piyasaya iç çamaşırı sektörüyle giriş yapan korse, şimdilerde farklı stiller yaratmak içinde kullanılan bir moda objesi haline gelmiştir. Yaprak dökmeyen niş işler arasında iki yıldır trendleri zorlayan bu sektör gelecek yıllarda da yerini koruyacağına dair sıkı tahminler bulunmaktadır. Tam, yarım, çıtçıtlı, selülit, bel, sırt, göbek inceltici gibi pek çok çeşitleri bulunan korsenin ürün yelpazesi giderek genişlemektedir. Çok zayıf olduğu halde korse kullanan bayanlara şahit olmayanınız yoktur herhalde. Bu sektörün her yaş ve kg’dan bayana hitap ettiğinin bir göstergesidir.

2 – Erkek Ekoseli Gömlek

2018 Eylül ve Aralık trendlerinde istatistik çizgilerini tavana vurduran diğer bir konuda ekoseli gömlek çılgınlığıdır. Kışlık yazlık baharlık kapüşonlu spor tasarımlarda kullanılan ekose,farklı cins ve modellerde erkek ekoseli gömlek havası trendleri zorlamıştır. Google Trend aramalarında bunun kontrolünü yapmak mümkündür. Ekose kış ve sonbaharla bütünleşmiş bir trend gibi görünse de baharlık üst giysilerde bu sezonda yerini koruyacak gibi duruyor

3 – Atletik Moda Unsurları

Spor salonundan sokağa fırlamış gibi görünen bayanları görmüşsünüzdür. Bu kişiler Atletik modanın takipçisi olan kişilerdir ve hızla yayılmaktadır. Bu kategoride, sayısız renk ve stilde tişört, eşofman altı, tozluk, spor sutyen,şapka, kapriler ve ayakkabılar satabilirsiniz. Ayrıca bu nişi birkaç yöne götürebilirsiniz: bağımsız bir mağaza, moda nişinde bir ürün koleksiyonu olarak veya ürünlerinizi birçok spor alt kesiminden birinde pazarlayabilirsiniz.

4 – Seyahat Aksesuarları

Teknoloji ile birlikte seyahatlerde hız kazandı ve dünya haritasında gezilen alanlar üzerindeki çizikler hiç bu kadar çoğalmamıştı. Seyahat meraklıları için seyahat aksesuarlarını satabilmek adına bir blog başlatıp seyahat edilecek yerler hakkında makaleler hazırlayabilirsiniz. Hazırlanan blog sayfasındaki seyahat yerlerini gösteren bir harita üzerine, satılmak istenen ürünler yerleştirilerek daha cazip bir hale getirmekte mümkündür.

5 – Otomotiv Aksesuarları

Otomobiller giderek daha dijital hale geldikçe, dijital otomotiv aksesuarları tüketiciler arasında daha popüler hale gelmiştir. Motor hızını, su sıcaklığını, akü voltajını ve daha fazlasını gösteren araç projektörü gibi kullanışlı ürünler sürüşle ilgili önemli bilgileri yansıtırken, sürücülerin gözlerini yolda ayırmayarak araç kazalarını önlemeye yardımcı olur. Bu ve bunun gibi birçok ürün, revaçta olan iş alanlarımdan birini oluşturmaktadır. Oto Aksesuar Dükkânı Açma

6 – Akıllı Saatler

Her yıl dünya çapında yaklaşık 1,2 milyar saat satılmakta ve bu sayı artmaya devam etmektedir. Geçen sene trend olan minimalist akıllı saatler 2019 içinde trend olmaya devam edecektir. Aralık ayı saat satışları için en yüksek ay olma eğilimindedir; yıl boyunca satışları bir saat mağazası ile sürdürürken, daha yüksek karlar elde etmek için yaz aksesuarını dâhil etmek akıllıca olur. Akıllı Saat İşi İle Para Kazanma

7 – Minimalist Takılar

Bazı insanlar zarif ve küçük detaylı şeyleri tercih eder. Neyse ki, minimalist takılar, takı alanındaki çevrimiçi perakendeciler için güçlü bir satış büyümesi gösteriyor. Google Trend de bile, bu tür takılar için tüketicilerden daha sık, yüksek hacimli aramalar yapıldığını gösteriyor. 2021 yılına kadar beklenen büyüme oranı yıllık %2’lik bir orandır.

8 – Isıtmalı Yelekler

Snowboard, buz balıkçılığı, avcı veya havaalanı ekibi gibi dış mekân meraklıları ve işçileri muhtemelen gelecek kışta ısıtmalı bir yeleğe ihtiyaç duyacaklar. Bu trend ürün önceden belirlenmiş 25, 35 ve 45 santigrat derecede üç sıcaklığa kadar ısıtır ve ısınmaya başlaması yaklaşık üç saniye sürer. Google Trendleri bile bu ürün için güçlü arama hacmi artışı öngörmektedir. Bu yelek muhtemelen spor mağazalarında en iyi performansı gösterecektir.

9 – Bilek Botu

Ayakkabı nişinin 2023 yılına kadar yıllık %8,1’lik bir büyüme hızına sahip olması bekleniyor. Bilek botları şu anda arama ve satış açısından hız kazanırken, mağazanızda da tanıtabileceğiniz birçok başka ayakkabı ürünü vardır. Ayrıca, mağazanızı yalnızca ayakkabılarla sınırlamanıza gerek yoktur ve ayakkabı mağazasını bir ayakkabı kategorisini içerecek şekilde genişletmeye karar verebilirsiniz. Veya satış potanızı diğer mevsimlik aksesuarlarla genişletmeye karar verebilirsiniz.

10 – Duruş Düzeltici

Columbia Üniversitesi öncülüğünde yapılan bir araştırmada, ortalama olarak insanların uyanık yaşamlarının yaklaşık %77’sini oturma veya sedanter pozisyonda geçirdikleri tespit edilmiştir. Aynı pozisyonda masalarında çalışan çoğu kişi dizüstü bilgisayar kullanmakta ve bu da doğrudan önden aşağıya bakmalarına neden olmaktadır. Bir spinal cerrah olan Kenneth Hansraj, telefona bakmanın yol açtığı spinal değişiklikleri incelemiş ve duruş pozisyonlarının her geçen gün daha kötüye gittiğini bildirmiştir. Yani, bu duruş düzeltici gibi trend ürünlerini satmaya başlamak için şimdiden daha iyi bir zaman yok anlamına gelir.

Google’da Trend Ürünler

Bazı ürünler kendini göstermese de pazarlarda adeta koşar ve iyi bir kar sağlar. Google Trend bu şekilde arama hacmi yüksek olan iş alanlarını tespit ederek bir işe başlamak için en iyi bilgi kaynaklarından biridir. Bu da dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmanın bir avantajıdır.kobi vadisi

Yorumunuz