Gözde Börek Franchising

Gözde Börek Franchising Bilgileri

1984 yılında baba mesleği olarak küçük bir aile işletmesi kurulmuş olup GÖZDE BÖREKÇİLİK markası ile börek üretimine başlamıştır. 1998 yılından sonra MUSTAFA GÜLTEPE ve HAYRİ GÜLTEPE önderliğinde hızlı bir büyüme gerçekleştirip işletmemiz 1999 yılında MUSTAFA ve HAYRİ kardeşler tarafından börek ve tatlı üretimine de girmiştir. Ürün yelpazesini genişleterek markasını, GÖZDE BÖREKÇİLİK AŞ; adı altında değiştirerek yeni üretimine devam etmiştir.

2000’li yıllarda değişen ve gelişen piyasa şartlarına tüketim bilincinin artması tüketici ile buluşma noktasının yön değişmesiyle de bu yeni tüketim anlayışına göre hareket etmek isteyen ’’GÖZDE BÖREKÇİLİK ulusal firmalar ve catering firmalarıyla çalışmaya başlamıştır. Artan iç ve dış müşteri taleplerine doğru zamanda kaliteden ve standart üretim şartlarından taviz vermeyen müşteri memnuniyet ve isteklerini ön planda tutmak isteyen yeni modern tesiste üretim kararı almıştır.

Şu anda geldiği nokta 1500 m2 kapalı alana sahip ’’GÖZDE BÖREKÇİLİK olup tesislerinde kalifiye personeli ile günlük üretim işleme kapasitesine sahip üretiminde Dünya teknolojisini kullanan hijyenik alt yapıya sahip olan gıda güvenliği yönetim sistemi belgeleriyle beraber üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolüne son derece önem verilmektedir. Üretim kalitesini her şeyin üstünde tutan GÖZDE BÖREKÇİLİK üretici müstahsilleri, çalışanları ile birlikte büyümeyi, tüketicisiyle bütünleşerek ulusal alanda söz sahibi olmak isteyen ve ilk etapta ulusal bir marka olmayı çalışanlarıyla birlikte kararlılığını ve verimliliğini artırmayı ana hedef olarak belirlemiştir.


Gözde Börek Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 120,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1,200TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 100,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150,000TL
Kar Marjı %15 - 20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması

YouTube video player

Gözde Börek Hakkında Bilgiler

Sektör Fast Food
Firma Unvanı Gözde Börekçilik A.Ş.
Yetkili Kişi Halil Keskin
Kuruluş Yılı 1984
Adres Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi Mevsim sokak No:8/A Eyüp Sultan / İstanbul
[tab-area3]

Gözde Börek Franchising Başvurusu

05426703478Üye: Halil Keskin

 

 

Gözde Börek Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Gözde Börek Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Gözde Börek Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Gözde Börek Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.