Gözde Börek Franchising

Gözde Börek Franchising Bilgileri

1984 yılında baba mesleği olarak küçük bir aile işletmesi kurulmuş olup GÖZDE BÖREKÇİLİK markası ile börek üretimine başlamıştır. 1998 yılından sonra MUSTAFA GÜLTEPE ve HAYRİ GÜLTEPE önderliğinde hızlı bir büyüme gerçekleştirip işletmemiz 1999 yılında MUSTAFA ve HAYRİ kardeşler tarafından börek ve tatlı üretimine de girmiştir. Ürün yelpazesini genişleterek markasını, GÖZDE BÖREKÇİLİK AŞ; adı altında değiştirerek yeni üretimine devam etmiştir.

2000’li yıllarda değişen ve gelişen piyasa şartlarına tüketim bilincinin artması tüketici ile buluşma noktasının yön değişmesiyle de bu yeni tüketim anlayışına göre hareket etmek isteyen ’’GÖZDE BÖREKÇİLİK ulusal firmalar ve catering firmalarıyla çalışmaya başlamıştır. Artan iç ve dış müşteri taleplerine doğru zamanda kaliteden ve standart üretim şartlarından taviz vermeyen müşteri memnuniyet ve isteklerini ön planda tutmak isteyen yeni modern tesiste üretim kararı almıştır.

Şu anda geldiği nokta 1500 m2 kapalı alana sahip ’’GÖZDE BÖREKÇİLİK olup tesislerinde kalifiye personeli ile günlük üretim işleme kapasitesine sahip üretiminde Dünya teknolojisini kullanan hijyenik alt yapıya sahip olan gıda güvenliği yönetim sistemi belgeleriyle beraber üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolüne son derece önem verilmektedir.Üretim kalitesini her şeyin üstünde tutan GÖZDE BÖREKÇİLİK üretici müstahsilleri, çalışanları ile birlikte büyümeyi, tüketicisiyle bütünleşerek ulusal alanda söz sahibi olmak isteyen ve ilk etapta ulusal bir marka olmayı çalışanlarıyla birlikte kararlılığını ve verimliliğini artırmayı ana hedef olarak belirlemiştir.


Yatırım Tutarı ₺120,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺1.200
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺100.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺100.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺150.000
Kar Marjı %15-20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Kosgeb Desteği
  • Ortak Reklam
  • Bölge Koruması
  • Yer Seçimi
  • El Kitabı
  • Proje Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05426703478Üye: Halil Keskin

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik