Yatırımcı Arıyorum

Orta Ölçekli İşletmelere Destek

İşletme Desteği

Orta ölçekli büyüklüğe sahip firmalar tıpkı küçük ölçekli işletmeler gibi ulusal düzeyde büyük öneme sahipler, ülke genelinde toplam istihdama ve ülke ekonomisine katkıları azımsanamayacak kadar büyük oranda gerçekleşmekte.

Orta ölçekli işletmelerde yine küçük işletmelerde olduğu gibi işletme sorunları genellikle rekabet şartları karşısında yaşanan öz kaynak ihtiyacı ve bu ihtiyacın dışarıdan çözülmesi, çözüm aranması koşullarından oluşuyor.

Kobi Vadisi, ulusal düzeyde tüm sektörleri ve tüm sektörlerin işletmelerini bir araya getiren platform olması niteliği ile işletmelerin ihtiyaç duyabilecekleri çözüm arayışları ile ilgili tüm bilgileri üyelerine sunmakta, ekonomik tavırlarını belirleyecekleri arenayı genişletmektedir.

Ülkenin en uç noktasında bulunan bir tamirhane, ülkenin diğer ucundaki tamirhane ile Kobi Vadisi alanında buluşabilmekte, iş birliği yapacağı firmaya ve temsilcisine ulaşabilmektedir. İşletmelerin rehberi ve araştırma alanı olan, reklam ve tanıtımlarının da gerçekleştirilebildiği platformumuz her sektöre ve her sektörün işletmecisine yararlı olmak amacı gütmekte, hizmetlerini güncel tutmaktadır.

Ülkenin ekonomik nabzının tutulması, ulusal düzeyde benzer alanda ya da aynı sektörde faaliyet gösteren firmaların birbirleri ile iletişim halinde olmaları, firmaların varlıklarının sürdürülebilir olması açısından önemlidir. Benzer sektörlerin ticari pozisyonu nedir, sektör büyümekte midir, sorunları nelerdir haberdar olacakları, ihtiyaç duydukları sektörün temsilcisine kolayca ulaşacakları Firma – İş Birliği Üye Panelimiz, ülke işletmelerinin birleşme alanı, çözüm ortağıdır.

İşletmelere Destek

Kobi Vadisi üyesi olmak firmalara ne gibi katkı sağlar sorusunun cevabı ile devam etmek yerinde olacaktır, her işletme sahibi neden böyle bir üyelik gerçekleştireyim diye geçirebilir aklından doğal olarak. İşletmelerin kendilerini ulusal düzeyde hizmet veren, saygıdeğer ve güvenli bir ekonomik platforma dahil etmeleri işletmeler ve sektörler arasındaki iletişimi güçlendirecek, firmalar birbirleri ile hızlı bir biçimde iletişim sağlayacak, web sitemizde ve sosyal ağlarımızda yer alabilecek reklamları ile ülke çapında ziyaret alan sitemizde tanınmış olacaklardır.

Bir diğer önemli katkı stratejik ortağa, iş birliği yapmaya ihtiyaç duyulduğunda, marka birliği yapabileceği bir ortak ya da ortaklar arandığında her firmanın saniyeler ile ulaşıp araştırma yapabileceği geniş ve güncel bir kaynaktır, Kobi Vadisi Firma Firma İş Birliği paneli.

Her işletme kârlılık oranını yükseltmek, kazancını artırmak gelişmek ya da ürününü geliştirmek isteyebilir ya da markasının daha geniş alanlarda tanınmasını isteyebilir ancak kendi öz kaynakları ile bu arzusunu gerçekleştirme olanağı bulunmayan firmalar iş birliği yapabileceği başka bir firma ile bağlantıya geçmeyi düşünebilirler ki günümüzde uygulanan bir yöntemdir ve ekonomistler tarafından tavsiye edilmektedir.

Firma – İş Birliği Desteğimizde üyeliği bulunan bir firmaya kolayca Türkiye’nin her yerinen ulaşılabileceği gibi çözüm ortağı arayan her firma da işletmelerin listesine ve haklarında ki bilgilere ulaşarak, Kobi Vadisi platformunda iletişime geçebilirler.

Aylarca sürebilecek araştırmaları hazır biçimde üyelerine sunan, ülkenin tüm sektörleri ile tüm firmalarının buluşmasını sağlayan, reklam ve tanıtımlarını yapabilmelerine olanak sağlayacak platformu açan Kobi Vadisi, işletmelerin sorunlarını giderebilmeleri için ihtiyaçları olan araştırma değerlendirme faaliyetlerini kısaltarak, aradıkları çözüme ulaşmalarında rehber olmaktadır. Küçük İşletmelerde Durgunluğa Dayanıklılık Stratejileri

Destek Sayesinde Daha Fazla Müşteri Bulmak

Kuaför, marangoz, tamirhane işletmecisi, araba yıkama istasyonu, araç kiralama işi yapan firmalar, orta ölçekli imalathaneler, büyümeye çalışan marka çalışması yürütmek isteyen işletmeler, firmasını büyütmek için stratejik ortak arayanlar, her sektör ve her işletme türünde faaliyet gösterenler Hizmet Verenler sayfası ile firma tanıtımlarını yapabilir, daha fazla yeni müşteri kitlesine ulaşabilirler.

İşletmesi zor günler geçiren bir firma sahibi iş birliği türlerinden birini düşünmeden, bu konuda araştırma yapmadan ve Kobi Vadisi Firma İş Birliği sayfasını ziyaret etmeden pes etmesinler. Ülkemizde istihdamın korunmasına destek vermek, mevcut işletmelerin varlığının sürdürülebilir olması için firmaların sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak amacı ile gerçekleştirilebilecek faaliyetlerinden biri de çeşitli alanlarda işletmelerin birleşmelerini sağlamaktır.

Birlikte hareket eden firmalar daha fazla parasal güce, daha fazla iş gücüne sahip olurken maliyetlerini düşürecekler, risklerini azaltmış olacaklardır. Firmaların birbirlerini tanımaları, birbirleri hakkında bilgi sahibi olmaları, birbirleri ile iletişime geçmeleri Firma-İş Birliği biçimleri hakkında bilgi sahibi olmaları Firma-iş Birliği paneli’ne üye olarak elde edecekleri kazanımlardır. Düşük Bütçeli Küçük İşletmelerde Pazarlama Stratejileri

Kobi Vadisi üyeleri ekonomik çevreden oluşan bir topluluğun parçası olacak, işletmeler ihtiyaç duydukları anda ulaşabilecekleri güvenilir bir kaynağa sahip olmanın güvencesi ve rahatlığı içinde bulunacaklardır. Firma-İş Birliği platformu firmaların en büyük destekçisi ve çözüm otağı olarak üyelerinin daima yanında olacaktır.


bayilik veren firmalar

kobi vadisi

Yorumunuz