Destek Merkezi

 


Firma Eklemek ücretli mi: Kobi Vadisi portalına ekleyeceğiniz tüm; Bayilik, Franchising, Franchise, Yetkili Satıcı, Ürün Satış, Bölge Müdürlüğü, Hizmet Noktası, Acentelik, Distribütörlük, Satış Ortaklığı ve Master Franchise marka / firma sahipleri – yöneticileri ilan verebilirler. Ekleyeceğiniz firma ilanı 20 gün süreyle ücretsizdir, sonraki süreçte ekonomik gösterim paketleri ile firma ilanınızın yayını devam edebilir. Arzu ederseniz profesyonel reklam çalışması satın alarak daha fazla kişiye gösterim sağlayabilirsiniz.

Bayilik ilanı vermek için üye olmam gerekli mi: Bayilik ilan verebilmek için üye olmanız gerekmektedir. İlan vermeden önce sadece 30 saniyede kolayca üye olabilirsiniz. Üye ol sayfasını ziyaret edip kaydınızı tamamladıktan sonra bayilik ilanınızı ekleyebilirsiniz.

İlanlardan komisyon alıyor musunuz: Hiçbir komisyon talep etmeyiz. Kobi Vadisi sadece, aracı bir platformdur.

Birden fazla bayilik ilanı vermek: Oluşturmuş olduğunuz üyelik ile, birden fazla markanızın ilanını tek hesap üzerinden ekleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi: Toplu İlan Verme

İlanım neden onaylanmadı: Kobi Vadisi sadece Yasal Bilgiler sayfasında yer alan konu ve kapsama giren ilanların verilebildiği bir aracı platformdur. Bununla birlikte Yasal Bilgiler sayfasında yer alan herhangi bir maddeyi ihlal eden ilanlar da yayınlanmamaktadır.

Not: Bayilik ilanınızın yayınlanmamasının en önemli sebeplerinden biride, firma logonuzun ve firma tanıtım yazınızın eksik olmasıdır. Farklı bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, lütfen iletişim sayfası aracılığı ile bize ulaşınız.

Bayilik ilanımın üst sıralarda çıkması, daha fazla kitleye ulaşması için ne yapmalıyım: İlanınızın her zaman en üstte kalarak görünürlüğünü arttırmak için ilan paketini satın alabilir veya Kobi Vadisi yetkili satış temsilcisi ile iletişim kurarak farklı reklam modelleri talep edebilirsiniz.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları