Firma Eklemek ücretli mi: Kobi Vadisi portalına ekleyeceğiniz tüm; Bayilik, Franchising, Franchise, Yetkili Satıcı, Ürün Satış, Bölge Müdürlüğü, Hizmet Noktası, Acentelik, Distribütörlük, Satış Ortaklığı ve Master Franchise marka / firma sahipleri – yöneticileri ilan verebilirler. İlanlar ücretsizdir, arzu ederseniz ücretli yayın tiplerini de satın alarak daha fazla kişiye gösterim sağlayabilirsiniz.

Bayilik ilanı vermek için üye olmam gerekli mi: Bayilik ilan verebilmek için üye olmanız gerekmektedir. İlan vermeden önce sadece 30 saniyede kolayca üye olabilirsiniz. Üye ol sayfasını ziyaret edip kaydınızı tamamladıktan sonra bayilik ilanınızı ekleyebilirsiniz.

İlanlardan komisyon alıyor musunuz: Hiçbir komisyon talep etmeyiz. Kobi Vadisi sadece bir aracı platformudur.

İlanım neden onaylanmadı: Kobi Vadisi sadece Yasal Bilgiler sayfasında yer alan konu ve kapsama giren ilanların verilebildiği bir aracı platformdur. Bununla birlikte Yasal Bilgiler sayfasında yer alan herhangi bir maddeyi ihlal eden ilanlar da yayınlanmamaktadır.

Not: Bayilik ilanınızın yayınlanmamasının en önemli sebeplerinden biride, firma logonuzun ve firma tanıtım yazınızın eksik olmasıdır.

Bayilik ilanımın üst sıralarda çıkması, daha fazla kitleye ulaşması için ne yapmalıyım: İlanınızın her zaman en üstte kalarak görünürlüğünü arttırmak için ilan paketini satın alabilir veya site yönetimi ile iletişim kurarak farklı reklam modelleri talep edebilirsiniz.