Destek Merkezi

 


Kobi Vadisi bana yatırımcı bulsana

Özellikle belirtmek isteriz ki; Kobi Vadisi platformu hiçbir çıkar, menfaat, komisyon vb. beklemeksizin hizmet veren bir aracı platformdur. Sistemin işleyişi: sizin ilanlarınızı yayınlayıp, yeni yatırımcıların size ulaşması ile sağlanmaktadır.

Yatırımcı bulma sitesi Kobi Vadisi üzerinden sizde ister bireysel ister kurumsal firmanız için yeni yatırımcılara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yatırımcı ararken merak edilen tüm sorularınıza yanıt bulabilmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

İlan yönetimi

İlan ekleme aşamanız tamamlandıktan sonra, Kobi Vadisi’nin son sistem altyapısı ile ilanınızı güncelleyebilir, istediğiniz değişikliği yapabilir, ne zaman isterseniz yayından kaldırabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin tümünü; ister bilgisayarınızdan ister mobil uygulamalarımız üzerinden yapabilirsiniz.

İlanıma çok hızlı yatırımcı bulmak istiyorum

Yayına alınan ilanınız; sektör, kategori, bulunduğunuz şehir vb. sayfalarda yayına alınır. Ama arzu ederseniz ilan oluşturma aşamasında veya sonrasında doping modellerinden birini seçerek, ilanınızın daha fazla görüntülenmesini ve dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

İlanımı ekledim ne zaman yayına alınacaktır?

İlanınız editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra ortalama 0-6 saat içinde yayına alınarak, tarafınıza bilgilendirme e-postası gönderilecektir.

Yatırımcı benimle iletişim kurduktan sonra nasıl geri dönüş yapacağım?

Yeni bir yatırımcı ilanınız ile ilgileniyorsa web sitesi veya mobil uygulama üzerinden anlık olarak başvuru yapabilir veya ilanınızda yer alan telefon numaranız ile sizi arayabilir. Yapmış olduğu başvuru içeriğine mesaj kutusu sayfasını ziyaret ederek gelen başvuruları / mesajları görüntüleyebilirsiniz. Mesaj içeriğinde, başvuru yapan kişinin detaylarına ulaşarak sizde bu mesaja cevap vererek geri dönüş yapabilirsiniz.

Gelen başvuruyu görüntüleyemiyorum?

İlanınız Türkiye ve dünya genelinde herkesin erişebileceği bir şekilde ilan listeleme sistemi ile tanıtılmaktadır. Maalesef çok nadirde olsa SPAM (gerçek olmayan) başvuruları da oluşabilmektedir. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına düzenli aralıklarla gerekli kontroller yapılarak (eğer varsa) tarafımızca imha edilmektedir. Böyle bir durum yaşamanızda lütfen dikkate almayınız.

Yatırımcıya güvenebilir miyim?

Kobi Vadisi platformunu, her gün binlerce kişi / firma / yatırımcı ziyaret etmektedir. Amacımız yatırıma açık ilanlarınızı yeni yatırımcılara ulaştırmaktır. Fakat yatırımcı adaylarının bilgi gizli sebebiyle hiçbir şekilde detaylı bilgileri tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır. Bundan dolayı web sitemize kayıt olan herhangi bir kişi / kurum ilanınıza başvuru yapabilir veya ilanda yer alan telefon numaranız ile sizi arayabilir.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi için: Yatırımcı bulduktan sonra dikkat etmeniz gerekenler sayfasını mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

İlanımın süresi doldu ne yapmalıyım?

İlanınızın onaylandıktan sonra yayında kalma süresi 30 – 60 – 90 gündür (seçeceğiniz yayın tipine göre). İlanınız yayından kalkmadan 1 gün önce tarafınıza e-posta ile bilgi verilmektedir. İlan süreniz bittikten sonra yayın durdurulacaktır. (doping satın alınan ilanlarda doping gösterimi standart 30 gün olan ilanlarında yayını durdurulacaktır.) Yayın süresi dolan ilanınızın yeniden yayına alınmasını istiyorsanız ilan yönetimi sayfasını ziyaret ederek veya dopingler sayfasını ziyaret ederek yeni ilan paketi satın alabilirsiniz.

İlanım onaylanmadı ne yapmalıyım?

İlanınızın onaylanmasının birçok sebebi olabilir. Konu hakkında ayrıntılı bilgi için: ilan verme kuralları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aktif olarak yayında olan ilanım için doping satın alırsam, reklam gösterimi nasıl olacak?

Yayında olan ilanlarınıza yeni doping almanız durumunda ilan süreniz doping satın alınan gün itibariyle yeniden başlayacaktır.

Doping satın almak istiyorum, kredi / banka kartı ile ödeyebilir miyim?

İlanınız için; ister ilanınızı ilk verme aşamasında ya da daha sonra kredi kartı ile güvenli ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Arzu ederseniz size ileteceğimiz resmi banka hesaplarımıza da havale / eft yapabilirsiniz. Havale / eft ödeme yöntemi için bize ulaşınız.

Yapılacak her işlem sonrasında Kobi Vadisi tarafından tarafınıza resmi e-fatura gönderimi otomatik olarak yapılmaktadır.

İlanımı göremiyorum, ne yapmalıyım?

Yatırıma açık ilanınızı görememenizin birkaç sebebi olabilir. Konu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları