Kobi Vadisi bana yatırımcı bulsana?

En çok aldığımız soru bu. Özellikle belirtmek isteriz ki, Kobi Vadisi platformu hiçbir; çıkar, menfaat, komisyon vb. beklemeksizin size ücretsiz hizmet veren bir aracı portaldır. Sistemin işleyişi: sizin ilanlarınızı yayınlayıp, yeni yatırımcıların size ulaşması ile sağlanmaktadır.

İlanımı ekledim ne zaman yayına alınacaktır?

İlanınız editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra en geç 24 saat içinde yayına alınarak, tarafınıza bilgilendirme e-postası gönderilecektir.

Yatırımcı benimle iletişim kurduktan sonra nasıl geri dönüş yapacağım?

Yeni bir yatırımcı ilanınız ile ilgileniyorsa web sitesi veya mobil uygulama üzerinden anlık olarak başvuru yapabilir. Yapmış olduğu başvuru içeriğine ilan yönetimi sayfasını ziyaret ederek ilanınızın yanında yer alan rakamın (bu rakam ilanınıza gelen toplam başvuru sayısını temsil eder) üzerine tıklayarak ilanınıza gelen başvuruları görüntüleyebilirsiniz. Başvuru içeriğinde, başvuru yapan kişinin detaylarına ulaşarak sizde ister e-posta ister telefon numarası ile geri dönüş yapabilirsiniz.

Yatırımcıya güvenebilir miyim?

Kobi Vadisi portalını, her gün binlerce kişi/firma/yatırımcı ziyaret etmektedir. Amacımız yatırıma açık ilanlarınızı yeni yatırımcılara ulaştırmaktır. Fakat yatırımcı adaylarının bilgi gizli sebebiyle hiçbir şekilde detaylı bilgileri tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır. Bundan dolayı web sitemize kayıt olan herhangi bir kişi/kurum ilanınıza başvuru yapabilir.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi için: Yatırımcı bulduktan sonra dikkat etmeniz gerekenler sayfasını mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

İlanımın süresi doldu ne yapmalıyım?

İlanınızın ücretsiz olarak yayında kalma süresi 45 gündür. İlanınız yayından kalkmadan 1 gün önce tarafınıza e-posta ile bilgi verilmektedir. İlan süreniz bittikten sonra otomatik olarak yeniden yayına alınacaktır. (doping satın alınan ilanlarda doping gösterimi standart 45 gün olan ilan yayın süresi bitince pasif edilecektir.) Yeniden yayına alınmasını istemiyorsanız ilan yönetimi sayfasını ziyaret ederek yatırımcı bulundu seçeneğini aktif etmelisiniz.

İlanım onaylanmadı ne yapmalıyım?

İlanınızın onaylanmasının birçok sebebi olabilir. Konu hakkında ayrıntılı bilgi için: ilan verme kuralları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aktif olarak yayında olan ilanım için doping satın alırsam, reklam gösterimi nasıl olacak?

Yayında olan ilanlarınıza yeni doping almanız durumunda, ilan süreniz doping satın alınan gün itibariyle yeniden 45 gün yayın süresi başlayacaktır.

Doping satın almak istiyorum, kredi kartı ile ödeyebilir miyim?

İlanınız için; ister ilanınızı ilk verme aşamasında yada daha sonra kredi kartı ile güvenli ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Arzu ederseniz sistemin size ileteceği banka hesaplarımıza da havale/eft yapabilirsiniz.