Kobi Vadisi bana yatırımcı bulsana?

En çok aldığımız soru bu. Özellikle belirtmek isteriz ki, Kobi Vadisi platformu hiçbir; çıkar, menfaat, komisyon vb. beklemeksizin hizmet veren bir aracı platformdur. Sistemin işleyişi: sizin ilanlarınızı yayınlayıp, yeni yatırımcıların size ulaşması ile sağlanmaktadır.

İlanımı ekledim ne zaman yayına alınacaktır?

İlanınız editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra en geç 24 saat içinde yayına alınarak, tarafınıza bilgilendirme e-postası gönderilecektir.

Yatırımcı benimle iletişim kurduktan sonra nasıl geri dönüş yapacağım?

Yeni bir yatırımcı ilanınız ile ilgileniyorsa web sitesi veya mobil uygulama üzerinden anlık olarak başvuru yapabilir veya ilanda yer alan telefon numaranız ile sizi arayabilir. Yapmış olduğu başvuru içeriğine mesaj kutusu sayfasını ziyaret ederek gelen başvuruları/mesajları görüntüleyebilirsiniz. Mesaj içeriğinde, başvuru yapan kişinin detaylarına ulaşarak sizde bu mesaja cevap vererek geri dönüş yapabilirsiniz.

Gelen başvuruyu görüntüleyemiyorum?

İlanınız Türkiye ve dünya genelinde herkesin erişebileceği bir şekilde ilan listeleme sistemi ile tanıtılmaktadır. Maalesef spam (sahtekarlık) başvuruları da oluşabilmektedir. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına düzenli aralıklarla gerekli kontroller yapılarak tarafımızdan imha edilmektedir. Böyle bir durum yaşamanızda lütfen dikkate almayınız.

Yatırımcıya güvenebilir miyim?

Kobi Vadisi platformunu, her gün binlerce kişi / firma / yatırımcı ziyaret etmektedir. Amacımız yatırıma açık ilanlarınızı yeni yatırımcılara ulaştırmaktır. Fakat yatırımcı adaylarının bilgi gizli sebebiyle hiçbir şekilde detaylı bilgileri tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır. Bundan dolayı web sitemize kayıt olan herhangi bir kişi/kurum ilanınıza başvuru yapabilir veya ilanda yer alan telefon numaranız ile sizi arayabilir.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi için: Yatırımcı bulduktan sonra dikkat etmeniz gerekenler sayfasını mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

İlanımın süresi doldu ne yapmalıyım?

İlanınızın onaylandıktan sonra yayında kalma süresi 30-60-90 gündür. İlanınız yayından kalkmadan 1 gün önce tarafınıza e-posta ile bilgi verilmektedir. İlan süreniz bittikten sonra yayın durdurulacaktır. (doping satın alınan ilanlarda doping gösterimi standart 30 gün olan ilanlarında yayını durdurulacaktır.) Yayın süresi dolan ilanınızın yeniden yayına alınmasını istiyorsanız ilan yönetimi sayfasını ziyaret ederek veya dopingler sayfasını ziyaret ederek yeni ilan paketi satın alabilirsiniz.

İlanım onaylanmadı ne yapmalıyım?

İlanınızın onaylanmasının birçok sebebi olabilir. Konu hakkında ayrıntılı bilgi için: ilan verme kuralları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aktif olarak yayında olan ilanım için doping satın alırsam, reklam gösterimi nasıl olacak?

Yayında olan ilanlarınıza yeni doping almanız durumunda ilan süreniz, doping satın alınan gün itibariyle yeniden (30 gün yayın süresi) başlayacaktır.

Doping satın almak istiyorum, kredi kartı ile ödeyebilir miyim?

İlanınız için; ister ilanınızı ilk verme aşamasında yada daha sonra kredi kartı ile güvenli ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Arzu ederseniz size ileteceğimiz banka hesaplarımıza da havale/eft yapabilirsiniz. Havale/eft ödeme yöntemi için bize ulaşınız.

İlanımı göremiyorum, ne yapmalıyım?

Yatırıma açık ilanınızı görememenizin birçok sebebi olabilir. Konu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayın.