Bayilik Veren Firmalar – sayfamız güncellenmiştir. Ayrıntılı bilgi için linke tıklayınız.


Günümüz Türkiye’sinde neredeyse artık 10 işletmeden 5’i; bayilik/franchise sistemi ile çalışmaktadır. Önceki yıllara oranla bu rakamın ciddi manada artışı, elbette müşterilerin artık bilinçli alışveriş yapması, tüketicilerin artık en iyi hizmeti almak istemesidir. Franchising iş modeli yaklaşık 100 yıl önce ABD ülkesinde faaliyete geçmiştir. ve başarılı bir çalışma modelinin ardından hemen hemen tüm dünyada aktif olarak yatırımcılara iş modeli olarak sunulmaktadır.

Daha fazla müşteriye ulaşmak, garanti sistemleri sunmak, en iyi ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, merkezi yönetim sistemiyle kapsamlı olarak reklam/tanıtım çalışmalarının yapılması elbette yeni girişimciler için her zaman önemli ve cezp edici alternatifler olmuştur.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki; 1 müşteri alışveriş yapmadan veya hizmet almadan önce marka bilinirliği olan firmalara daha fazla yönelmektedir. Elbette bununla beraber firmalarda olduğu gibi Devletin yönetim aksamları da müşteri memnuniyeti hususlarına ciddi çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

Sektörler büyüdü, iş dalları arttı, insanların alışveriş ağı genişledi. Böylelikle daha fazla tüketen bir toplum olduk. Haliyle daha fazla harcama ve daha fazla kazanma isteği oldukça artmaya başladı insan oğlunda. Artık sizde yeni bir işletme açmayı düşünüyorsanız veya var olan işletmenizi yenileyip Bayilik, Franchise veya Franchsing iş modeli ile çalışmayı düşünüyorsanız alternatifleriniz çok fazla.


Kobi Vadisi platformu olarak, Türkiye’de ve Dünya’da marka bilinirliği oldukça yüksek olan, sistemleri tam oturmuş, satış pazarlama ağı kurulu olan vb. daha birçok ek özelliğe sahip olan aktif olarak 220+ Bayilik, Franchise veya Franchsing veren firmaya ev sahipliği yapıyoruz.

Sizlere yeni bir iş kurma/bulma aşamanızda profesyonel destekler sağlıyoruz.

Ülkemizin en kapsamlı bayilik ağını sizlere sunan Kobi Vadisi platformu ile bayilik veren firmalara ulaşmadan önce kapsamlı arama sistemimiz üzerinden size ait kriterlere göre;

 • Birbirinden farklı 30’dan farklı sektör ve 200 farklı iş dalını sizlere sunuyoruz.
 • Bayilik, Franchising, Franchise, Yetkili satıcı, Ürün satış, Bölge müdürlüğü, Hizmet noktası, Acentelik ve Distribütörlük ana kategorileri ile daha fazla alternatif sunuyoruz.

İlgili firmanın:

Firma Bilgileri

 • Kuruluş yılı, Çalışan sayısı, Merkezi ülkesi, Şube sayısı, Hedef bölgesi, İsim hakkı bedeli, Reklam katkı payı, Yatırımınızın geri dönüş süresi, Gelirden pay oranı, Şube büyüklüğü, Ürün/Hizmet kapsamı

Yatırımcıya/Girişimciye sunmuş olduğu destekler

 • Açılış, Bölge koruması, Eğitim desteği, El kitabı, Kosgeb desteği, Ödeme desteği, Ortak reklam, Pazarlama desteği, Personel desteği, Proje desteği, Ürün desteği, Yer seçimi

Yatırım Bilgileri

Yatırım tutarı, m2 Kurulum maliyeti, Minimum şube açılış maliyeti, Minimum nakit ihtiyacı, Toplam gerekli işletme sermayesi, Kar marjı gibi vb. bilgilere ulaşabilirsiniz.

Size en uygun olan, Bayilik veren firmayı bulduktan sonra ilgili firmaya ait;

 • Firma tanıtım içeriği
 • Tanıtım videosu
 • Konsept, ürün, hizmet görselleri
 • İlgili firma tarafından cevaplanan yeni girişimcileri bilgilendirmeye dair röportaj
 • Firma adresi
 • İletişim bilgileri
 • Adres, harita ve konum bilgileri
 • Girişimciler tarafından oylanan firma puanlaması
 • Bayilik Başvuru formu / Bilgi Talebi

İlgili firma sayfasında iken, Bayilik başvuru formunu veya bilgi talebi formunu doldurarak anlık olarak Bayilik talep ettiğiniz firmaya başvuru formunuzu iletebilirsiniz.


Firma Karşılaştırma

İlgili firmanın sayfasında bulunan KAYDET butonuna tıklayarak, bu firmayı favorilerinize ekleyebilirsiniz. Kıyaslamak/karşılaştırmak istediğiniz firmaları daha sonrasında panelinizi ziyaret ederek veya Firma Karşılaştır sayfasında favori firmalarınızın detaylı analizini yapabilirsiniz.


Bayilik Veren Firmalar
[Toplam:15    Ortalama:3.5/5]

Bayilik Franchise adlı içeriğimizi değerlendirmek ister misiniz?


Hızlı Bayilik Arama


Firma Karşılaştırma

Firma tanıtım sayfalarında yer alan kaydet butonuna tıkladıktan sonra, panel sayfanızı ziyaret ederek seçmiş olduğunuz firmaların kapsamlı olarak analizini yapıp, diğer firmalar ile arasındaki farkları görebilirsiniz.

Bayilik İlanı Verin

Bayilik, franchise veren firmanızın tanıtımını; yeni girişimcilere ulaşmasını sağlayın. Bu kategoriye, ücretsiz bir şekilde firmanızın bayilik ilanını verin.
en popüler bayilikler