Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı bayilik / franchise platformu olarak, siz değerli yatırımcılara; yeni bir iş kurma aşamanızda fırsat niteliğinde olan birçok yerli ve yabancı markayı tanıtıyoruz.

Web sitemizi ziyaret eden yatırımcıların, en çok tercih ettiği ve en çok başvuru yaptığı markaları inceleyebilir, anlık olarak bayilik taleplerinizi ücretsiz bir şekilde iletebilirsiniz.


En Çok Talep Alan Firma

Ekrem Coşkun Döner FranchiseFast FoodPremium Firma

Ekrem Coşkun Döner Franchise

NEDEN EKREM COŞKUN DÖNER? “NE YEDİĞİNİ BİLMEK HERKESİN HAKKI” dedik bir kere; markamızın misyonu ve vizyonu gereği öncelikli hedefimiz; halkımızın...
  • Türkiye Geneli
  • Franchise

Benzer Firmalar


Otomotiv Sektörü

Otorapor Oto Ekspertiz Franchising

OTORAPOR Oto Ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı oto ekspertiz...
  • Türkiye Geneli
  • Franchising

Benzer Firmalar


Kozmetik Sektörü

Multinatural BayilikKozmetikRöportaj

Multinatural Bayilik

Dünya genelinde en özel formüller ile tüm ürünlerde iade garantisi veren geleceğin kozmetiği adı altında organik ve memnuniyet odaklı olarak...
  • Türkiye Geneli
  • Bayilik

Benzer Firmalar


Sigortacılık Sektörü

Batıgrup Sigorta BayilikHizmetRöportaj

Batıgrup Sigorta Bayilik

25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle yola çıkan Batıgrup Sigorta, dijital sigortacılık ve B to B sigorta pazarlama alanlarında uzman sigortacılarıyla...
  • Türkiye Geneli
  • Bayilik

Benzer Firmalar


Gayrimenkul Sektörü

arthur miller franchisingGayrimenkul DanışmanlığıRöportaj

Arthur&Miller Franchising

1999 Yılından bu güne gayrimenkul hizmet sektöründe danışmanlık ve aracılık hizmeti veren ARTHUR&MILLER; kurulduğu günden itibaren kişilere ve kurumlara faydalı...
  • Türkiye Geneli
  • Franchising

Benzer Firmalar


Öne Çıkan FirmalarBayilik Kurma Fırsatı

Her çalışanın hayali bir gün kendi işini kurmak ve yönetmektir. Ancak ne tür bir iş kurmak ya da hangi sektörde işe başlamak gerektiğini bilmeyen kişiler, iş kurmanın zor olduğuna kanaat getirip ertelerler. Sıfırdan bir işletme kurmak, markalaşmak, konseptler yaratmak, ürün araştırması yapmak, tedarik zincirine dâhil olmak gibi pek çok konu kişilerin gözünü korkutur. Ama işin aslına bakıldığında kişiler çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren farklı şirketlerin sunduğu bayilik olanakları sayesinde daha kolay bir biçimde kendi işlerinin sahibi olabilirler. Size özel hazırladığımız bu sayfada kısa vadede geri dönüş sağlayacak ve size yüksek kar sağlayacak bayilik fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük iş/ticaret web sitesi; Kobi Vadisi, kalite ve güvencesiyle elinizdeki yatırımı en iyi şekilde değerlendirmek için, sitemizde verilen bayilik ve franchise fırsatları ilanlarını inceleyebilirsiniz. Gıdadan otomotiv sektörüne, kozmetikten sigortacılık sektörüne, gayrimenkulden sağlık sektörüne varıncaya dek, pek çok farklı alanlarda verilmiş bayilik ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ülkemizde bayilik vermek isteyen ve geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen pek çok firma bulunmaktadır. Sizin için hem farklı sermayeler için uygun hem de kısa süre içerisinde geri dönüşü gerçekleşecek fırsatları düzenledik.

Yatırım yapmayı planladığınız sermayenizle, size bayilik verebilecek olan şirketler, markalar arasında karşılaştırmalar yapabilir ve en iyi şekilde yapabileceğinizi düşündüğünüz sektörde çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Doğru bir yatırım için, hangi sektörde faaliyet göstereceğinizi de belirlemekte fayda vardır. Örneğin daha önce herhangi bir sektörel iş kolunda faaliyet gösterdiyseniz, o alanda çalışmalar yapmak sizin için bir artı puan olabilir. Diğer yandan bayilikle ilgili karar verme aşamasında markanın bayilik koşullarını incelemeli, nasıl bayilik alacağınızı iyice anlamalı ve şartları değerlendirmelisiniz.

Bayilik Alarak İş Sahibi Olmak

Bayilik verme ihtiyacı duyan ve işletmelerini daha geniş kitlelere duyurmaya çalışan markalar, sermayelerini değerlendirerek iş kurmak isteyenlere güzel fırsatlar sunmaktadır. Hâlihazırda sektörde ismini duyurmuş, sektördeki belirli bir paya sahip, yeteri kadar müşteri kitlesi olan markanın bayilik fırsatlarını değerlendirebilir ve sermayenizi kısa vadede kar edecek bir işletmeye çevirebilirsiniz.

Fast food, kahve, ayakkabı, mobilya, otomotiv, giyim, ev tekstili vb. birbirinden farklı sektörler arasından size olarak hazırladığımız bayilik fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Buradaki en önemli husus hangi sektörde faaliyet göstermek istediğiniz ve faaliyette bulunabileceğiniz lokasyonları belirlemektir.

Sayfamızdan ilginizi çeken sektörlerdeki bayilik ilanlarını inceleyerek sermayeniz ölçüsünde değerlendirmeler ve görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Bayilik Almanın Getirileri

Başarısı ve deneyimi kanıtlanmış bayilik vermek isteyen firmalarla çalışmak pek çok açıdan avantajlar sağlar. Marka var oldukça, şirket sürdürülebilirliği devam ettikçe siz ve işletmeniz finansal yaşamını sürdüreceksiniz. Her ne kadar sıfırdan bir marka yaratmak, yeni bir imaj ve konsept yaratmak imkansız olmasa da belirli başlı zorluklar içerir. Ancak yeni bir işe girişmeyi planlıyor iseniz, bayilik fırsatlarından yararlanmak sizin için oldukça iyi sonuçlar getirecektir. Marka bilinirliği açısından gelecek vadeden şirketlerle çalışarak karınızı maksimize edebilir ve şirketlerin deneyim süreçlerine dâhil olabilirsiniz.

Bir marka ile çalışmanın, bayilik almanın üzerinizdeki acemiliği atmak açısından da getirileri olacaktır. Alacağınız danışmanlık ile sektörel teorik bilgilerin yanı sıra daha işe yarar pratik bilgileri kısa yoldan öğrenme fırsatını da elde edeceksiniz.

Size Özel Bayilik Yatırım Fırsatları

Sizler için hazırladığımız bu sayfada hem geri dönüşü hızlı hem de bütçenize uygun bayilik fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Elinizdeki sermayeyi 0’dan bir işe yatırmak yerine, size özel hazırladığımız bayilik fırsatları arasından seçim yaparak, pek çok açıdan avantajlar getirecek fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bayilik aldığınızda kendi alanında başarısını ispatlamış ve oturmuş bir düzen alırsınız. Oldukça düşük başarısızlık oranı ile siz de kendi işinizi bu yolla kurabilirsiniz.

Sayfamızda size özel yer alan, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların bayilik ilanlarına göz atabilir ve girişimlerinizi daha risksiz hale getirebilirsiniz. Aldığınız bayilikle birlikte firmanızın zaten sahip olduğu satın alma gücünden faydalanırsınız. Oldukça yüksek kar marjları sunan bayilik alma işlemleri aynı zamanda, bilinirliklerini de sizlere sunar. 0’dan bir iş kurmanın getirdiği kimi zorlukları bayilik fırsatlarını değerlendirerek yok etmiş olursunuz. Sitemizde yer alan çeşitli bayilik ilanları yelpazesinden, faaliyet gösterebileceğiniz lokasyon ve sektördeki fırsatları değerlendirip, karar verebilirsiniz.